Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tam, gdzie jeże mówią dobranoc.

Pokaż wątki Pokaż posty

Tam, gdzie jeże mówią dobranoc.

waldek727 18:21, 27 mar 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Marti.
Nie!
Kultywatorem, a potem wałem strunowym albo w ostateczności broną zębatą. Skibą wprowadza się w głębsze warstwy gleby znaczne ilości obornika lub innej substancji organicznej.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Agania 23:10, 27 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
waldek727 napisał(a)

Barenbrug Exclusor Gazon Elite z dodatkiem angielskiej Geolii.





Wow, ożesz Twój trwnik przyprawia mnie o zachwyt... ja mam same kretowiska zamiast trawnika, gnoju nie mam, ale się postaram, tylko kiedy?...u mnie same nieszczęścia, ale tak jest przed wielkim szczęściem w życiu
Pozdrawiam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
waldek727 23:43, 27 mar 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Agania napisał(a)

Wow, ożesz Twój trwnik przyprawia mnie o zachwyt... ja mam same kretowiska zamiast trawnika, gnoju nie mam, ale się postaram, tylko kiedy?...u mnie same nieszczęścia, ale tak jest przed wielkim szczęściem w życiu
Pozdrawiam

Akurat tak się Agatko szczęśliwie składa, że mnie on się też podoba.
Co do tych małych nieszczęść to może zmień tytuł wątku, wyrzuć z niego rozterki i pozostaw same radości. Co by to nie było, to ja Ci w każdym bądź razie życzę samych pogodnych dni i wesołej buźki.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
kasiek 19:26, 28 mar 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
waldek727 napisał(a)
Właśnie zaraz będę robił.
Poznań nocą.
Kasiu. Ja w domu jestem teraz gościem i samemu trudno mi jest to wszystko ogarnąć.
Chyba będę musiał rozejrzeć się za jakąś fajną dziewczyną.
Np. taką superoską jak Ty.


Eno nie przesadzaj, znajdź sobie lepszą i mniej pyskatą
Nie zazdroszczą ciągłych wojaży, no chyba że w ramach wypadów wakacyjnych
Pozdrawiam
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Nonka 20:38, 28 mar 2015


Dołączył: 15 cze 2014
Posty: 180
Witaj Waldku. Cieszę się, że trafiłam na Twój wątek, gdyż tematy, o których piszesz są mi bardzo bliskie. Ponad rok temu wyrzuciłam całą chemię z domu, więc nie mam powodu, aby używać jej w ogrodzie. Ogród mam bardzo młodziutki, założony w tamtym roku. Nie sypałam roślinom żadnej chemii, na razie są malutkie, ale liczę na to, że szybko się rozrosną. Niektórym dałam mikoryzę, stosowałam też biohumus. W tym roku zakupiłam od bardzo miłego pana dorodne kulki bukszpanowe. Pan powiedział, że nie stosował żadnych nawozów chemicznych. Przy sadzeniu u mnie każda dostała w dołek kompost i obornik granulowany. I teraz mam pytanie. Chciałabym przywitać je godnie w swoim ogrodzie, co jeszcze powinnam zrobić, żeby poczuły się jak w domu? Czy czymś je opryskać? Np miedzianem?
____________________
Nonka Dogonić marzenia
dominika_ 21:49, 28 mar 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Witaj Waldku, piękny ogród, że o dywaniku już nie wspomnę. Ciężko uwierzyć, że wygląda tak za sprawą naturalnych środków. Możesz podpowiedzieć co zrobić by uzyskać taki efekt trawnika?
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Magda70 22:01, 28 mar 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
waldek727 napisał(a)

Barenbrug Exclusor Gazon Elite z dodatkiem angielskiej Geolii.






No i niby wszystko jasne...tylko czy ja jej nie zadepczę??
Zastanawiam się..
Ma rosnąć przed domem a tam intensywnie się niby nie chodzi. Ciala dalam z trawą przy tarasie bo tam najczęście drepczemy.

hmmm
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
waldek727 22:24, 28 mar 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
kasiek napisał(a)


Eno nie przesadzaj, znajdź sobie lepszą i mniej pyskatą
Nie zazdroszczą ciągłych wojaży, no chyba że w ramach wypadów wakacyjnych
Pozdrawiam

Skoro twierdzisz Kasiu, że jesteś pyskata, a ja tego na forum nie odczuwam, to zgadzam się z Tobą, iż ma być taka superoska jak Ty, tylko mniej szczekata.
Na poważnie, to posłużyłem się Twoim wzorcem, ponieważ znam jedną szczególną dla Ciebie kartę z Twojego życiorysu a ja lubię kobiety z charakterem i twardo stąpające po ziemi.
Moje nocne wypady wakacyjne do Wielkopolski i czasami na Dolny Śląsk spowodowane są m.in. Waszymi zachciewajkami ogrodowymi realizowanymi przez ,,all".
Pozdrawiam.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
waldek727 22:41, 28 mar 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Magda70 napisał(a)


No i niby wszystko jasne...tylko czy ja jej nie zadepczę??
Zastanawiam się..
Ma rosnąć przed domem a tam intensywnie się niby nie chodzi. Ciała dałam z trawą przy tarasie bo tam najczęście drepczemy.
hmmm

Madziu.
Jak ja lubię jak zaglądasz do mojego wątku. Mamy podobne do siebie poczucie humoru i widząc Twój avatarek gdziekolwiek bym go nie dostrzegł z miejsca uśmiecha mi się gębusia. O Twoich przygotowaniach do wysiewu trawy wiem wszystko ponieważ często bywam w Twoim wątku. Trawy sportowej nie polecam Ci na trawnik bo każda z tych mieszanek ma za dużo w sobie wiechliny łąkowej a zwłaszcza życicy trwałej. Bazuj na mieszankach traw które dobrze służą rekreacji i zawierają w sobie również kostrzewy.
Może BARENBRUG SOLIDE PRO?
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
jazzy 23:25, 28 mar 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Ty nie polecasz sportowej. Danusia poleca sportową. I bądź tu mądry...

edit: http://www.e-trawa.pl/trawy-sportowe/58-trawa-sportowa-barenbrug-wonderlawn-play-1kg.html czyli tej nie polecasz na boisko dla dwulatka?
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies