Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

roma2 20:14, 22 wrz 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Wspomnienie lata







____________________
Komendówka
roma2 20:18, 22 wrz 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976






____________________
Komendówka
roma2 20:23, 22 wrz 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976


____________________
Komendówka
roma2 20:31, 22 wrz 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Aktualnie w przerwach między szpitalami, ciągle kolankuję walcząc z chwaściorami. W zeszła sobotę doprowadzona do ostateczności, bo kręcę się jak gó..o w przerębli, posiałam na odchwaszczonym kawałku (ok. 100 m kw.)trawę. W tę sobotę kolejne 100 . I sadzenie brzóz.
____________________
Komendówka
Mazan 20:39, 22 wrz 2015

Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 4141
Roma2

Uwielbiam takie widoki i kojący spokój natury.


Pozdrawiam
____________________
Mazan - Walerek
MirellaB 20:41, 22 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Witaj Roma Fajnie, że jesteś. Życzę zdrowia dla chorych i Tobie mniej stresów.

Fajnie ujęłaś te motyle - ekstra to wygląda. Ale hortensje to Ty masz kobieto bardzo ładne, dorodne

Trzymaj się kochana i zaglądaj jak możesz częściej i zostaw znak
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
roma2 20:43, 22 wrz 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Bo właśnie zadzwonił Małż, że zakupił (20 !!!) brzózek Dooorenbos. Wszystko byłoby cacy, gdyby nie to, że chciałam posadzić mniej, ale większe niż ja. Ale małż się starał, to nie będę wredna (a bywam)
Będzie z nimi dyndał z Włocławka do Opola. Wie, ze ganiam z podpalonym ogonem i na nic nie mam czasu i chciał mi ułatwić życie. Może dożyjemy jakiegoś zagajniczka?
____________________
Komendówka
roma2 20:57, 22 wrz 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Mazan napisał(a)
Roma2

Uwielbiam takie widoki i kojący spokój natury.


Pozdrawiam


Dziękuję! Dzięki Tobie zobaczyłam ile takich malutkich stworzeń jest u nas! Ptaszki staram się poznawać. Oprócz wróbelków, rozpoznaję kowaliki, kopciuszki, dzwońce. Blisko działki na starych drewnianych słupach urzędują dzięcioły (nie umiem na razie rozpoznać jakie). Widzieliśmy dwa dudki, które wyleciały z zachwaszczonego kawałka działki, aż żal było ruszać lebiodę po ramiona!.
A co najpiękniejsze!!!!!! Słychać rykowisko!!!! Ryczą jak szalone!!!! Cudo!
____________________
Komendówka
roma2 21:04, 22 wrz 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
MirellaB napisał(a)
Witaj Roma Fajnie, że jesteś. Życzę zdrowia dla chorych i Tobie mniej stresów.

Fajnie ujęłaś te motyle - ekstra to wygląda. Ale hortensje to Ty masz kobieto bardzo ładne, dorodne

Trzymaj się kochana i zaglądaj jak możesz częściej i zostaw znak



Gwoli prawdy, te zdjęcia robił mój zięć. Ja mam mały aparacik cyfrowy, taki dla głupoli. Ale od czego mam dzieci? I córka i zięć lubią robić zdjęcia i co najważniejsze umieją je robić.
Hortensje są faktycznie piękne, choć nic oprócz cięcia wiosennego nie dostają. Tylko w innym miejscu pocięłam bidulę Limkę jak głupek i ma mnóstwo kwiatów, ale wszystkie malutkie.

Dziękuje Mirelko za życzenia zdrowia. Przydadzą się.
____________________
Komendówka
Mira104 15:54, 24 wrz 2015


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Witaj Roma fajny masz ten kawałek "nieba" Chyba jest to bardzo spokojne miejsce z klimatem Płot świetny, a marzenia są po to by je spełniać pomału pomału i będziesz mieszkać w nowym domu. Brzozy Dooorenbos są najpiękniejsze z brzóz nawet dziś byłam u siebie w leśniczówce zobaczyć za brzozami, ale maja tylko zwykłe. Pozdrawiam
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies