Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

MirellaB 18:57, 24 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Roma no fajna metamorfoza Domek mi się podoba, a hortensje to znowu muszę pochwalić - cudne je masz

Zagajnik brzozowy będzie super
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
KasiaW76 20:05, 24 wrz 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
Jakie to hortensje? Cudowne... i domek na swój urok
____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
sylwia_slomc... 23:25, 24 wrz 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
roma2 napisał(a)
Wspomnienie lata









Bajeczne, szczególnie ta pierwsza fota
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:36, 24 wrz 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Romuś ja te brzózki chętnie bym przygarnęła A jakie one duże? I za ile? Ile sztuk?
Napisz u mnie proszę

Zdrówka życzę bo czytam, że po doktorach latasz, nie daj się kobieto, bo kto ogród ogarnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
roma2 08:34, 25 wrz 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
KasiaW76 napisał(a)
Jakie to hortensje? Cudowne... i domek na swój urok


Wstyd sie przyznać, ale nie wiem. Ja te hortensje kupowałam na targowisku u bliżej nieznanego osobnika. Nie było metek, ale mi sie podobały
To było przed Ogrodowiskiem i nie przywiązywałam do tego wagi. Domek będzie ładny, gdy zrobimy dach, bo ta papa to śni mi się po nocach, ale na łeb nie cieknie, więc musi swoje w kolejce odczekać. Są ważniejsze wydatki.
____________________
Komendówka
roma2 08:37, 25 wrz 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
sylwia_slomczewska napisał(a)
Romuś ja te brzózki chętnie bym przygarnęła A jakie one duże? I za ile? Ile sztuk?
Napisz u mnie proszę

Zdrówka życzę bo czytam, że po doktorach latasz, nie daj się kobieto, bo kto ogród ogarnie


Wszystko Ci napisałam. Weź je weź, bo chętnych nie ma, a mi szkoda tych maluchów.

Po doktorach latam, bo dogladam Rodziców. Ja, odpukać oprócz odcisków na rękach i kolanach heheheh oraz nadwyrężonego kręgosłupa mam się całkiem nieźle.
____________________
Komendówka
KasiaW76 08:44, 25 wrz 2015


Dołączył: 13 sty 2015
Posty: 1889
roma2 napisał(a)


Wstyd sie przyznać, ale nie wiem. Ja te hortensje kupowałam na targowisku u bliżej nieznanego osobnika. Nie było metek, ale mi sie podobały
To było przed Ogrodowiskiem i nie przywiązywałam do tego wagi. Domek będzie ładny, gdy zrobimy dach, bo ta papa to śni mi się po nocach, ale na łeb nie cieknie, więc musi swoje w kolejce odczekać. Są ważniejsze wydatki.


Lubie takie klimaty, dobrze mi się kojarzą taki domek zawsze chciałam mieć. .. nawet z papa

____________________
Kasia - Uczę się być „ogrodniczką„ więc popełniam błędy!
Mira104 09:56, 25 wrz 2015


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Roma hortensje cudne mi się wydaje, że to limonkowa i vanilia, ale u nas na forum to znawcą hortensji jest Bożena zobacz to jej hortensje. Każdy kto ma problem z rozpoznaniem hortensji, czy chorobami itp pyta Bożenki

http://www.ogrodowisko.pl/watek/5534-hortensjada?page=181#post_0
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
sylwia_slomc... 10:06, 25 wrz 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
No to biorę
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
roma2 10:13, 25 wrz 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
sylwia_slomczewska napisał(a)
No to biorę


Hurrra!
____________________
Komendówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies