Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

roma2 21:39, 07 sty 2020


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Pszczelarnia napisał(a)
Czy bliźniaki lubią te same bajki?

Tutaj wybrzmiało prawdziwe narodzeniowe Gloria!





Wybrzmiało, a jakże! Czy lubią te same bajki? A kto to wie? Na razie nie mają wyboru. Niech słuchają głosu rodziców. O bajkach, zainteresowaniach, zdecydują za jakiś czas. Moja mama mnie opierniczyła, że po co czytać bajki, kiedy do takich maluszków muszą przemawiać rodzice. Z miłością, czułością. I tak sobie myślę, że tak by było najlepiej. Ale córka i zięć kangurują dzieciuszki po parę godzin dziennie. Od trzech tygodni. Ile możesz przemawiać? Żeby nie włączył sie w głosie i strach i niepewnośc i łzy? o te maleństwa? A to wszystko w głosie jest! Bajki dobre są. Dla wszystkich.
____________________
Komendówka
roma2 21:51, 07 sty 2020


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Wani napisał(a)
Roma gratulacje ogromne! Przyznam się że ja mam świra na punkcie książek dla dzieci - już od ośmiu lat Tylko że u mnie jednak w większości bieżące wydania. Co ciekawe wielokrotnie próbowałam czytać dzieciom moje ukochane z dzieciństwa i sama jakoś do nich straciłam serce...Ale Kubuś Puchatek oczywiście broni się zawsze.
Ależ Twoje wnuki będą miały wspaniale ze swoją babcią


Mam nadzieję, że beda miały wspaniale, że podołam . Ciekawa jestem, do jakich bajek/ksiązek straciłaś serce?
____________________
Komendówka
roma2 21:52, 07 sty 2020


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Romuś, serdeczności noworoczne zostawiam
i specjalnie dla Ciebie


Wzruszyłam sie Haniu. Dziękuję! Dziękujemy!!!
____________________
Komendówka
Gruszka_na_w... 20:34, 08 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Jak tam maluszki? Przybierają na wadze?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
daszum 23:21, 13 sty 2020


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4385
Roma, dopiero teraz doczytałam. Wielkie gratulacje
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Zana 11:42, 19 sty 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Roma, Babciu podwójna, wielka Radość
Strzelce czy już Koziorożce?
Ja Strzelec, więc wiesz, to świetny znak
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
polinka 21:47, 23 sty 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17538
Romciu, zaglądam po dłuższym czasie na forum a tu takie wiadomości!
Ogromne gratulacje i trzymam mocno kciuki za maluszki i ich rodziców
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Agania 08:25, 27 sty 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dołączam się do gratulacji...masz podwójne babciowanie...hura
Ja zostałam babcią 1 grudnia...muszę kupić pierwszą książeczkę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
eda 14:31, 27 sty 2020


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
oooo co ja czytam GRATULACJE BABCIU i rodzicom i całej rodzince !!!buziam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
roma2 19:45, 27 lut 2020


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Dziekuję za gratulacje. Dopiero teraz. Ale...rozpoczęłam babciowanie, żartów nie ma. Pobudka 5 rano, stawianie obiadu, praca od 7 do 15 (częściowo zdalnie, o dzięki ci technologio!!!), pakowanie obiadu, wyjazd. I babciowanie do 20 z hakiem. Powrót, mycie garów, czytanie ogrodowiska (na książki nie mam siły, a lektury mi sie zbierają na nie wiem kiedy), spanko. I tak to jest. W zeszłą sobotę wyskoczyłam na działkę. Iryski są, przebiśniegi są, krokusy jakieś szczątkowe, ale dziur nornicowych multum. Jednego cisa ratowałam, bo prawie leżał z wielką otchłanią w korzeniach. Zapakowałam biedakowi trzy wiadra kompostu pod obżarte korzenie, dobrze zlałam wodą i poupychałam ile mogłam. Zobaczymy czy przeżyje. O dziwo nie ryją krety. Pozdrawiam Ogrodniczą Brać. I do zaś Chłopcy przecudni! Przecudni!!!!!!!
____________________
Komendówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies