Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

FrancoPolo 09:04, 22 lut 2015


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 536
ren133 napisał(a)


Witaj,
Zastanawiam się czy nadałby się do nasadzenia w jednej linii 4-5szt na tle tui smaragd tak by wyróżniał się na ich tle.
Witam. Tak nadawałby się, z tym że musi mieć systematycznie przycinaną koronę. Każdy nadmiernie wyrośnięty pęd poza obwód korony obciąć. Formować w kulę .Najładniejszy jest na wiosnę. Wszystkie liście są łososiowe.
____________________
FrancoPolo - Ogród to moje hobby - Wizytówka
jankosia 09:20, 22 lut 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
waldek727 napisał(a)

Monisiuuuu!
Jak możesz to i mi też przy okazji prześlij.


Waldek ja nie mam namiarów takich z adresem czy nazwą szkółki to już tym bardziej. Wszystko co na ten temat wiem napisałam wyżej
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
ren133 14:25, 22 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
FrancoPolo napisał(a)
Witam. Tak nadawałby się, z tym że musi mieć systematycznie przycinaną koronę. Każdy nadmiernie wyrośnięty pęd poza obwód korony obciąć. Formować w kulę .Najładniejszy jest na wiosnę. Wszystkie liście są łososiowe.


Dziękuję bardzo!
Bardzo mocno biorę pod uwagę tego klona - mam nadzieję, że cena mnie nie zniechęci
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
kasiapelasia 20:05, 22 lut 2015


Dołączył: 09 lut 2013
Posty: 116
witaj widzę, że Ty juz mocno zapracowana ogrodniczką jesteś wszyscy tutaj mocno na wiosnę czekamy. Ciekawa jestem zmian w Twoim ogrodzie. Chciałabym mieć już taki zielony ekran. pozdrawiam.
____________________
Moje maleństwo ***Zaczynamyodpoczatku
szemusia 20:28, 22 lut 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Witam się Renatko oficjalnie
Podglądam Cię niemal od początku, bo Ty też z łódzkiego...
Masz ładną działkę do zagospodarowania. Trochę podobna do mojej, bo też mam wzdłuż całego płotu taki zielony szpaler Tylko u mnie zdecydowanie mniej miejsca, nie mam jak poszaleć
Z ciekawością poczytałam Wasze rozmowy o pobliskich szkółkach. Ja do Sieradza mam 70 km, więc jak wypatrzycie coś ciekawego, to proszę trąbić głośno, cobym też usłyszała
Pozdrawiam, będę zaglądać, już oficjalnie...
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Karol99 20:36, 22 lut 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Klon świetny jaka to odmiana?
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
ren133 21:01, 22 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Witam serdecznie.
Wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że wiosna tuż tuż. I się zacznie. Planów mam sporo. Na początek muszę określić kształt rabat - dlatego ostatnio dużo podglądam innych (zauroczył mnie ogród Sylwii). Potem zdecydować się co na nich posadzę - i tu już jest gorzej. Bo w marcu chcieliśmy założyć system nawadniania. i jeszcze trawnik najpóźniej w maju. Nie wiem w takim razie czy zdążę ze wszystkim. Na pewno trawnik musi być!
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 21:11, 22 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
szemusia napisał(a)
Witam się Renatko oficjalnie
Podglądam Cię niemal od początku, bo Ty też z łódzkiego...
Masz ładną działkę do zagospodarowania. Trochę podobna do mojej, bo też mam wzdłuż całego płotu taki zielony szpaler Tylko u mnie zdecydowanie mniej miejsca, nie mam jak poszaleć
Z ciekawością poczytałam Wasze rozmowy o pobliskich szkółkach. Ja do Sieradza mam 70 km, więc jak wypatrzycie coś ciekawego, to proszę trąbić głośno, cobym też usłyszała
Pozdrawiam, będę zaglądać, już oficjalnie...


Witaj
Miło mi, że do mnie trafiłaś Fajnie, że mamy podobne działki. Piszesz o szkółkach - ja tak naprawdę nie znam ich za wiele. Największe zakupy jak do tej pory zrobiłam w sumie w Białej u Blabusia. Ale oczywiście jeśli tylko będę wiedziała o czymś ciekawym u nas dam znać. Zapraszam chętnie do mnie.
Jestem na etapie planowania wrzosowiska - gdybyś miała jakąś propozycję dla mnie pisz. Papa
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
szemusia 21:15, 22 lut 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Biała - piszesz...
Bywa, że jestem tam co tydzień
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
FrancoPolo 21:16, 22 lut 2015


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 536
Karol99 napisał(a)
Klon świetny jaka to odmiana?
[/Brilantissimumquote]
____________________
FrancoPolo - Ogród to moje hobby - Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies