Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

ren133 19:23, 01 wrz 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Margarete napisał(a)
Świetne zdjęcia Reniu, to znaczy i ogród cudny (ale to wiadomo) i ujęcia na fotkach ciekawe. Hortki masz imponujące w tym roku - to deszczowe lato im sprzyja - choć moje też nie są złe ale przy twoich to wyglądają jak ubogie krewne
Tosia prześliczna i fajnie się komponuje z ciemna zielenią trawnika i białymi hortkami w tle
Pomiziaj ją ode mnie za uchem! Brakuje mi psa w domu - bardzo ale póki co rozsądek i wygoda wygrywa u mnie z pustką, sentymentem i emocjami...nie wiem jak długo tak będzie ...


Limki ładnie się prezentuja w tym roku ... ale one są troche w innym układzie niż wcześniej bo wydlużylam linię nasadzenia w stronę świerków i nie rosną już prosto ale po łuku ... na wiosnę chcę ten łuk jeszcze trochę skorygować i w ogóle zmienić nasadzenia w tej okolicy ... ale to juz temat na przyszły sezon ... Tosia troszke broi bo co i rusz muszę "łatać" trawnik ale to nie jest aż taki wielki problem, ogólnie fajna jest, lubi towarzystwo i straaaaszna pieszczocha z niej
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
anna_t 19:49, 01 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
ren133 napisał(a)


Aniu mam poddasze ale ciagle nie wykończone, nie wchodzimy tam ostatnio bo eM robi remoncik ... od roku i końca nie widać
Na serio ta grabowa bardziej Ci się podoba niż reksiowa?

wiesz co chyba wszystko mi się podoba kulkowisko najmniej ale to chyba tylko dlatego ze mnie kulki nie kręcą ale cudnie masz!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Anita81 14:17, 04 wrz 2017

Dołączył: 02 sie 2017
Posty: 2
frezja napisał(a)


Jak z tempem ich wzrostu?? bo też się zastanawiam nad nimi.


Ja się zatanawiam co to za trawa w połączeniu z szałwią bo bardzo mi się spodobała ...

Podpowie ktoś ?
ren133 21:42, 04 wrz 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
anna_t napisał(a)

wiesz co chyba wszystko mi się podoba kulkowisko najmniej ale to chyba tylko dlatego ze mnie kulki nie kręcą ale cudnie masz!


____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 21:44, 04 wrz 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Anita81 napisał(a)


Ja się zatanawiam co to za trawa w połączeniu z szałwią bo bardzo mi się spodobała ...

Podpowie ktoś ?


Szałwia rośnie z carexem Amazon Mist
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Agi2006 14:22, 05 wrz 2017


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
ren133 napisał(a)


Muszę przyznać, ze podświetlone świdośliwy wyglądają bosko ale nie próbowalam jeszcze robić zdjęć nocą ... Hakone nn ale podejrzewam Beni Kaze. Dziękuję


To czekamy na zdjęcia nocą Beni kaze chyba przebarwia sie na jesień... prawda?
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
babka 22:05, 06 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Nie mogę napatrzeć się na Twój piękny ogród. Doskonały w każdym calu. Hortensji stojących bardzo zazdroszczę, u mnie leżące panny
Szałwia pięknie Ci drugi raz kwitnie, liczę że moja w przyszłym roku mnie nie zawiedzie.
A powiesz mi Reniu co za trawkę masz między kulkami w donicach przy tarasie ?

PS. piesio ślicznota
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Margarete 22:38, 07 wrz 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Odpowiadam u ciebie na pytanie zadane u mnie
Tak, tak bardzo chętnie skorzystam z twojej propozycji co do Hakaone
Jak i co i kiedy - dogadamy telefonicznie
Buziaki Reniu i dzięki że pamiętałaś
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Monka 12:55, 10 wrz 2017


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Renia zajrzyj do mnie i coś doradź
____________________
Monika ogród i co dalej
ren133 20:48, 11 wrz 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Agi2006 napisał(a)


To czekamy na zdjęcia nocą Beni kaze chyba przebarwia sie na jesień... prawda?


Moja się przebarwia ale dość późno.
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies