Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

ren133 20:57, 24 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
jankosia napisał(a)


Każdy lubi co innego, wiesz jak jest. Z pokroju to myślałam o czymś co ma horyzontalnie ułożone pędy ale chyba dereń pagodowy za duży, jest za to mnóstwo tak rosnących kalin albo trzmielina oskrzydlona - miałabyś ogień na jesieni. Możesz też pójść w magnolię albo bez o czarnych liściach... Wzięłabyś ty porządny katalog roślin i znalazła to jedno jedyne A resztę roślinek dobierzesz jak pojawi się wizja
Wiesz, tu się mogą pojawiać pomysły, ale to ty wiesz z której strony najczęściej ten fragment oglądasz, z której strony do niego podchodzisz, czy widać go od wejścia... Dużo dużo spaceruj najlepiej z katalogiem w ręku
A może właśnie bardzo ciemne liście z bielą i niewielką plamą różu? Oj! Zrobiłabym sobie tak gdzieś... Dzięki


Hi hi hi ... idę oglądać derenia pagodowego
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
jankosia 21:01, 24 lut 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Nie oglądaj, on za duży jest tutaj. Jest przepiękny ale nie na to miejsce. Namieszałam
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Krys 21:04, 24 lut 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Renata bardzo się cieszemy że Ciebie i Twojego M poznaliśmy fajni z Was mlodzi ludzie,sliczny dom w pieknym miejscu a ogrod ma potencjal i bedzie bajka nie spiesz sie sluchaj wszystkich ale decyzja nalezy do Ciebi.Monika pisze min. o trzmielinie oskrzydlonej w tym miejscu, tak mi sie wydaje,ze bedzie pasowala.

Jak bede miala juz siewki werbeny to sie podziele a jak juz przyjdzie czas ciecia hortensji to bedzie wiecej patyczkow.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 21:12, 24 lut 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Renat te patyczki troche ciemniejsze to hortensja Renhy vanille fraise
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
ren133 21:20, 24 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Krys napisał(a)
Renat te patyczki troche ciemniejsze to hortensja Renhy vanille fraise


No to teraz mam czarno na białym ... nie pomylę Jeszcze raz bardzo dziękuję i też cieszę się, że się poznaliśmy. Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedzi
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 21:21, 24 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
jankosia napisał(a)
Nie oglądaj, on za duży jest tutaj. Jest przepiękny ale nie na to miejsce. Namieszałam


Hmm
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
tusiawka 22:24, 24 lut 2015


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Popatrzyłam na to miejsce jeszcze raz i też jestem za wywaleniem okrągłego krzewu.
Później wybrałabym drzewo, a dopiero w kolejnym kroku pasujący do całości krzew.
Kalina niby mi pasuje ale jest bardzo ładna tylko jak kwitnie później już mniej, a i mszyce ją lubią.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
ren133 23:28, 24 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
tusiawka napisał(a)
Popatrzyłam na to miejsce jeszcze raz i też jestem za wywaleniem okrągłego krzewu.
Później wybrałabym drzewo, a dopiero w kolejnym kroku pasujący do całości krzew.
Kalina niby mi pasuje ale jest bardzo ładna tylko jak kwitnie później już mniej, a i mszyce ją lubią.


Dzięki za odwiedzinki
Na tej rabacie to ja w ogóle zostawiam tylko ten ekran z jałowca a resztę przesadzam
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 13:42, 26 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Czy możecie mi doradzić? Zastanawiam się czy kupując kule bukszpanowe kopane z grunu trzeba je od razu wsadzać czy mogą trochę poczekać? I czy to nie jest jeszcze za wcześnie?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Karol99 15:56, 26 lut 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Musisz gdzieś je od razu zadołowac. Ale według mnie to za wcześnie, bo możesz kupić przemarzniete.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies