Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

ren133 23:11, 19 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
frezja napisał(a)
Piękny ogród.Wszystko przemyślane i z wielką przyjemnością pooglądałam już wiem,gdzie zwracać się o pomoc odnośnie doboru roślin.


Ewuniu czy Ty aby nie przesadzasz ... ja naprawdę niewiele jeszcze umiem ... wyobraź sobie, że dopiero tej wiosny zakwitną u mnie pierwsze cebulowe (jeśli zakwitną?) Ale dziękuję ci za miłe slowa
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Iwk4 23:11, 19 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Reniu, piękne podsumowanie roku.
Doszłam do wniosku, ze twój MĄŻ tak się starał, pozwalał ci na takie wielkie wydatki budżetowe, tak dzielnie ci we wszystkim pomagał, robił donice, wgłębnik, taras, bo on biedak myślał, ze jak się już tak narobi i wszystko ogarnie, to będzie mógł leżeć na kanapie i zachwycać się ogrodem. Nie przewidział tylko, ze tu w styczniu i lutym tyle osób zaprojektuje mu następny zakątek, w którym sobie popracuje. Nie dziw się więc kochana, ze zrobił dziwną minę na twój nowy projekt. Ja go baaaaaaaaaaardzo dobrze rozumiem
I nie wiem, jak go przekonasz
No chyba, że powiesz, że co się odwlecze, to nie uciecze, i jeśli odłoży w czasie, to później dojdzie następny projekt i będzie miał podwójną robotę

Buziaki dla Was i szczere gratulacje za ten rok pracy i zmagań. Oboje jesteście dzielni BARDZO

Reniu, mam jeszcze pytanie, bo to umknęło mi. Zmieniałaś nawierzchnię tarasu. Na co ? Jaką powierzchnię teraz macie?
____________________
Ogródek Iwony II
ren133 23:13, 19 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
frezja napisał(a)


Jak z tempem ich wzrostu?? bo też się zastanawiam nad nimi.


Chodzi o cisy? Nie mam pojęcia Kupiłam je z gołym korzeniem ... i nie jestem pewna czy wszystkie się przyjęły bo niektóre mają taki brunatny kolor
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 23:16, 19 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
lojalna_ napisał(a)
takie widoczki to ja lubie posiedze ogrzeje sie


Jolu czy trochę cieplej się zrobiło?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 23:17, 19 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
nawigatorka napisał(a)
Ile cebul? O matko!


Ale weź pod uwagę, że nie miałam wcześniej ani jednej sztuki
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
amelia_b 23:20, 19 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Reniu cudna historia w pigułce, z przyjemnością obejrzałam cały rok,też Ci gratuluję,kawał dobrej roboty zrobiliście
____________________
Pogubiłam się po drodze
ren133 23:21, 19 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
nawigatorka napisał(a)
Bo sie poplacze.... milo to jest byc u Ciebie


Właśnie patrzę przez okno i można się popłakać na widok 5cm puchu śnieżnego na trawniku ... dlatego już szybko kieruję wzrok na moje wiosenno-letnie zdjęcia Cieszę się, ze czujesz się tu dobrze Dzięki Asiu
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 23:26, 19 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Asiuniaa napisał(a)
Reniu wspaniałe streszczenie w pigułce aja się przedzierałam przez tyle stron. Fajny pomysł na rocznicę. Ja też wrzuciłam u siebie podsumowanie mojego roczku z Ogrodowiskiem. Piękny jest Twój ogród. Zazdroszczę Ci Twoich tytułowych szmargdów, na ich tle wszystko wygląda tak dojrzale jakby było tworzone lata temu a nie w ciągu ostatniego sezonu. Mówiłam to już. ale się powtórzę - lubię Twoją konsekwencję, tempo i pracowitość.


Cieszę się, że pomysł Ci się spodobał i miło mi bardzo słyszeć tyle komplementów ... aż nie wierzę, ze to o moim ogrodzie i ... o mnie też ... konsekwencja, tempo, pracowitość ... wow to o mnie?
Na pewno zajrzę do Ciebie na podsumowanie ... ale chyba już jutro
Buziaki
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 23:27, 19 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
AnnaCh napisał(a)
Super podsumowanie
Renia znalazłam rozwiązanie na Twoje 180 tujek, u którejś z dziewczyn na wątku czytałam dzisiaj, że czyszczą tuje z tego suchego w środku... odkurzaczem przemysłowym


Aniu
Czyżbyś czytała o polince, że z odkurzaczem lata? Znam ten sposób ale nie mam takiego odkurzacz
Dziękuję
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 23:29, 19 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Sebek napisał(a)
Renia! Ty tytan pracy jesteś! Niesamowite ile dokonałas w rok


No nie zaprzeczę ... pracowita jestem Dziękuję Sebek
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies