Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród

ren133 23:33, 19 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
nawigatorka napisał(a)

To prawda.czymze dla Ciebie mala rabatka ze scianka


Hi hi ... aż tak dobrze nie jest ... ale eM ostatnio przespał się z tematem a od wczoraj zadaje pytania na temat ścianki wodnej ... ma mnóstwo pytań a ja nie umiem mu na wszystkie odpowiedzieć ... jak tylko Ola wróci z Krakowa to będę ją męczyć W niedziele mam spotkanie z murarzem
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 23:36, 19 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Karol99 napisał(a)
Cudownie ogród się zmienił przez rok.


To prawda przeszedł poważną metamorfozę ... ale mam nadzieję, że w tym sezonie dokończę dzieła i już w przyszłym będę go tylko pielęgnować i podziwiać
Dziękuję Karolu
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
AnnaCh 23:41, 19 lut 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
ren133 napisał(a)
Aniu
Czyżbyś czytała o polince, że z odkurzaczem lata? Znam ten sposób ale nie mam takiego odkurzacz
Dziękuję
Nie, nie na tym wątku.
Odkurzacze u nas są w wypożyczalni. Kiedyś pożyczałam na budowę
____________________
Ania - Malutki pod lasem
ren133 23:43, 19 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Krys napisał(a)
Widzialam ogrod przed i napisze GRATULACJE ZA OGROM PRACY I TAKI EFEKT



To prawda Krysiu ... Ty widziałaś cały mój szarobury ogród ... byłaś na samym początku mojej drogi ... pierwsza wyciągnęłaś do mnie rękę ... zapoznałaś z resztą grupy łódzkiej ... obdarowałaś mnóstwem roślin ... dałaś wiele cennych wskazówek ... chyba widzisz pewną część siebie u mnie?
Dziękuję
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 23:45, 19 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
nawigatorka napisał(a)

Mus znalezc u siebie.dzieki


____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 23:55, 19 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Iwk4 napisał(a)
Reniu, piękne podsumowanie roku.
Doszłam do wniosku, ze twój MĄŻ tak się starał, pozwalał ci na takie wielkie wydatki budżetowe, tak dzielnie ci we wszystkim pomagał, robił donice, wgłębnik, taras, bo on biedak myślał, ze jak się już tak narobi i wszystko ogarnie, to będzie mógł leżeć na kanapie i zachwycać się ogrodem. Nie przewidział tylko, ze tu w styczniu i lutym tyle osób zaprojektuje mu następny zakątek, w którym sobie popracuje. Nie dziw się więc kochana, ze zrobił dziwną minę na twój nowy projekt. Ja go baaaaaaaaaaardzo dobrze rozumiem
I nie wiem, jak go przekonasz
No chyba, że powiesz, że co się odwlecze, to nie uciecze, i jeśli odłoży w czasie, to później dojdzie następny projekt i będzie miał podwójną robotę

Buziaki dla Was i szczere gratulacje za ten rok pracy i zmagań. Oboje jesteście dzielni BARDZO

Reniu, mam jeszcze pytanie, bo to umknęło mi. Zmieniałaś nawierzchnię tarasu. Na co ? Jaką powierzchnię teraz macie?


Jak zaczęłam czytać to myślałam, ze pokażę eMowi twego posta z pochwałami ale jak doczytałam, że nie wiesz czy uda mi się go przekonać to jednak nie zaryzykuję ... bo wydaje mi się, że on powoli przekonuje się do ścianki w tym roku (bo do ścianki w ogóle to ja już go namówiłam) On naprawdę myślał tak jak Ty napisałaś, że będzie leżał na tarasie i zachwycał się tym co już jest bo dla niego to już teraz jest przepiękny ogród a za odłożeniem w czasie projektu przemawia fakt, że nie chciałby za rok znowu czegoś poprawiać ... bo tak często zmieniam zdanie, że to jest mocno prawdopodobne

Dziękujemy bardzo

PS Skuwaliśmy kafelki, które były śliskie i częściowo odpadały na kostkę brukową (kostkę układali fachowcy)
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 23:58, 19 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
amelia_b napisał(a)
Reniu cudna historia w pigułce, z przyjemnością obejrzałam cały rok,też Ci gratuluję,kawał dobrej roboty zrobiliście


Ameli
Dziękuję Ci Nie powiem ... pracy było co nie miara ... ale to daje tyle satysfakcji, że już teraz gdyby nie śnieg to moglibyśmy działać w ogrodzie

PS Tobie tez się uda
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ryska 23:59, 19 lut 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Świetne podsumowanie, gratuluję a teraz czekam na eksplozję cebulową u Ciebie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ren133 00:00, 20 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
AnnaCh napisał(a)
Nie, nie na tym wątku.
Odkurzacze u nas są w wypożyczalni. Kiedyś pożyczałam na budowę


I to jest myśl można przecież wypożyczyć taki odkurzacz Dzięki za podsunięcie takiego świetnego pomysłu

PS a w jakim wątku o tym czytałaś?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Iwk4 00:01, 20 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
A widzisz, ja mam na tarasie kostkę i zastanawiałam się nad kafelkami. Zostaje kostka
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies