Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

margaretka3 11:01, 19 wrz 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Janeczko, przekonująco brzmi Twoje top, a zwłaszcza numer jeden
Zatem z czym najlepiej posadzić Pashminę? Czy Old Port lub Lavender Flower Circus pasują do niej? Albo z innej kolorystyki: Munstead Wood lub Falstaff nie przytłoczą jej? Która kolorystyka dla Pashminy jest lepsza?
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Zagajanka 22:21, 19 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
tulucy napisał(a)
Janko, czy Wedding Piano będzie grało z Artemis czy się gryzło raczej? Jak myślisz? Muszę coś wpasować koło Heidi Klum, alexnie w jej kolorze bo dalej mam nn podobne do MW. A obok wlaśnie Artemis jeszcze jest. Pasowałoby mi tam to Wedding P. wielkością, ale co z kolorem?

Listę masz piękną, sporo "innych" od moich... Żądze się budzą ... Do owiosny parę miejscówek się znajdzie.

Wedding P. w tym sezonie u mnie jest bardziej żółty, niż limonkowy, więc idealnie pasuje do Artemis Tyle ze to dwie spore na szerokosć róze, weź to pod uwagę przy planowaniu rabaty; ja mam obie podparte stalowymi obręczami, bo krzaczki mi się rozpadały pod ciężarem kwiatów...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 22:23, 19 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Madzenka napisał(a)
Czekam zatem na fotki Miss Dior

Oto i ona:



____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 22:26, 19 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Wendy79 napisał(a)


Kochana, co to za trawa przy Pashminie?

Trawa? toż to obecnie TRAWISZCZE - miskant Morning Light
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 22:38, 19 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
margaretka3 napisał(a)
Janeczko, przekonująco brzmi Twoje top, a zwłaszcza numer jeden
Zatem z czym najlepiej posadzić Pashminę? Czy Old Port lub Lavender Flower Circus pasują do niej? Albo z innej kolorystyki: Munstead Wood lub Falstaff nie przytłoczą jej? Która kolorystyka dla Pashminy jest lepsza?

Gosiu, mi się wydaje, że purpury są dla niej przytłaczające, a na pewno fioletowe odcienie OldPort i Lavender FC do niej nie pasują. Wg mnie Pashmina dobrze wygląda z białymi (może William&Catherine, Wedding Piano, a nawet Artemis?) albo z blado-różowymi (zimnym różem) w stylu np Gentle Hermione.
Ale jeżeli już musisz dobrać jej do towarzystwa purpurę, to chyba Munstead Wood była by najbardziej odpowiednia.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 22:44, 19 wrz 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Przydała by się para wrześniowych widoczków ogólnych...
co niniejszym właśnie czynię





____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
anna_t 09:55, 20 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
piękna kolekcja Janka


____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 10:03, 20 wrz 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Stephanie Baronin zu Guttenberg, Herzogin Christiana i Pashmina moga spójnie koło siebie wygladać prawda? a wyskościowo podobne?

typowych białaskow nie masz w top11,ktore Twoje bezproblemowe i długo kwitące?

u ciebie pomponella jaka wysoka? bo kupiłam i mnie Mata wystraszyła że u niej 1,5m osiagneła a ja ją na przód chciałam dać :/
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AsiaK_Z 10:06, 20 wrz 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Zagajanka napisał(a)
Przydała by się para wrześniowych widoczków ogólnych...
co niniejszym właśnie czynię







Ech mogę się gapić non stop Jana pięknie u Ciebie
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
UrsaMaior 10:31, 20 wrz 2016


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8324
anna_t napisał(a)
Stephanie Baronin zu Guttenberg, Herzogin Christiana i Pashmina moga spójnie koło siebie wygladać prawda? a wyskościowo podobne?

typowych białaskow nie masz w top11,ktore Twoje bezproblemowe i długo kwitące?

u ciebie pomponella jaka wysoka? bo kupiłam i mnie Mata wystraszyła że u niej 1,5m osiagneła a ja ją na przód chciałam dać :/


Dzień dobry
Zaglądam do tego cudnego ogrodu, więc czas się przywitać Przy okazji, u mnie Pomponella przeważnie tak koło 150 cm, ale właśnie teraz będzie kwitła na pędzie chyba 2 metrowym.
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies