Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

Basilikum 22:04, 02 lut 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
A jak dzieci do przedszkola przychodza przez mamy ubrane to moge tu poemat napisac hihi. Ostatnio jedna taka przyszla bez majtek (dziecko nie mama)za to w przeswitujacych rajstopach i tak sobie siedzimy w kole a wiecie jak male dziewczynki siedza. Dzieci oczywiscie nic nie zauwazyly.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Mala_Mi 22:05, 02 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Karol99 napisał(a)


Może znowu się wysieją i zakwitną, jak oglądałem Maje to właśnie pokazywali ten placyk. Mnie się bardzo podobało.

Wysieją się na pewno Co roku rabata się tworzy.. i co roku zaskakuje kompozycją.
Muszę wyrywać wszytko bo by mi kostkę zniszczyło

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
roma2 22:11, 02 lut 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Aniu! Nie pobijesz mnie! Wylazłam na spacer z moją Stefą którejś pięknej wiosennej niedzieli. Mijałam miłych znajomych ludzi, uśmiechali się serdeczniej niż zwykle... Wiosna myślę... słoneczko działa pozytywnie, piesa przecudnej urody, lśni rudo w wiosennym słonku... Doszłam po spacerze (długim!) do drzwi od kamienicy, szukając w kieszeni klucza spojrzałam w dół, a tam moje wielkie stopy odziane w adidasy: jeden adidas biały, drugi czarny! Myślałam, ze umrę ze śmiechu. Nazajutrz, usłyszałam od znanych mi spacerowiczów, ze się "trochę" dziwili, ale cóż...
____________________
Komendówka
nawigatorka 22:14, 02 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
roma2 napisał(a)
Aniu! Nie pobijesz mnie! Wylazłam na spacer z moją Stefą którejś pięknej wiosennej niedzieli. Mijałam miłych znajomych ludzi, uśmiechali się serdeczniej niż zwykle... Wiosna myślę... słoneczko działa pozytywnie, piesa przecudnej urody, lśni rudo w wiosennym słonku... Doszłam po spacerze (długim!) do drzwi od kamienicy, szukając w kieszeni klucza spojrzałam w dół, a tam moje wielkie stopy odziane w adidasy: jeden adidas biały, drugi czarny! Myślałam, ze umrę ze śmiechu. Nazajutrz, usłyszałam od znanych mi spacerowiczów, ze się "trochę" dziwili, ale cóż...

Teraz nikogo juz tak nie zdziwisz.moda taka
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
roma2 22:18, 02 lut 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
nawigatorka napisał(a)

Teraz nikogo juz tak nie zdziwisz.moda taka


Aaa, zapomniałam, że ja stara (niespodziewanie!!??) jestem. To były stare złachane buciory, nie żadne designerskie buciki
____________________
Komendówka
Madzenka 22:19, 02 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ania co mozna teraz robic aby nie zaszkodzic roslinom. Wycinac suche badyle bylinom?
Ciełaś juz klona? Kiedy zabierzesz sie za cięcie traw, hortensji. Pytam oczywiscie zważywszy na mozliwośc mrozów

Ide zobaczyc wymniamnianego krokusa
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
an_tre 22:20, 02 lut 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Roma uśmiałam się do łez, dobra gimnastyka szczęki i brzuszka masz świetne poczucie humoru
Aniu twoja pomyłka to tylko maleńkie niedopatrzenia
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Mala_Mi 22:54, 02 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Oj tam, oj tam... przypadki chodzą po ludziach I też miałam Romie napisać, że teraz to nie wiadomo co jest modne, a co nie.. bo dwa różne buty już widziałam

Wracając do ogrodu... szukanie co by tu pokazać na siłę..

Przed


Po


Wydarłam całą werbenę, była zielona i super przezimowała na macie z kamykami. Lepiej niż na rabacie. Ale już jej nie ma... z wysianych nasion wyrośnie nowa, a wiosną nie będzie zasłaniać i odbierać urody azaliom No i teraz dużo estetyczniej.


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:00, 02 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Madzenka napisał(a)
Ania co mozna teraz robic aby nie zaszkodzic roslinom. Wycinac suche badyle bylinom?
Ciełaś juz klona? Kiedy zabierzesz sie za cięcie traw, hortensji. Pytam oczywiscie zważywszy na mozliwośc mrozów

Ide zobaczyc wymniamnianego krokusa


Teraz nie powinno się robić niczego, chyba że coś szpeci (z bylin), można wyrywać uciążliwe chwasty (bo są)..
Klona bym przycięła ale zimy nie było i obawiam się, że będzie płakał.. te kilka dni na -20 to żadna zima.

Patrzyłam co u siebie mogę zrobić.. więc mam pielenie tu i tam (malutkie, ale są), mogę przyciąć kanty, pozbierać stare liście i to co z bylin się połamało. Ale nawet połamane ogrzewa w razie mrozów i śniegu. Wygrabiłam igły spod sosny na trawniku, przy wejściu do domu to denerwowało. Jeszcze z tydzień i posieje pomidory..zacznie się horror parapetowy, masakra, nie cierpię tych doniczek gdzie się da.
Wypieliłam pas pomiędzy trawnikiem a bukszpanami

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:02, 02 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wszystkim zaglądającym zostawiam dzisiejsze fotki.... do znudzenia to samo..


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies