Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

Mala_Mi 23:05, 02 lut 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Acha.. z hakonechloa najładniejsza o tej porze jest Nickolas, to ta rudo-złota



A to inne odmiany... zdecydowanie brzydsze.




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Sebek 23:41, 02 lut 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Madzenka napisał(a)
Hoopa
Na forum mamy sezon ogórkowy wiec umilamy sobie czas pogaduchami. Wprawdzie tysiące postow wywołało planowanie drzew wielopniowych w tysiącu molini u Navigatorki ale.... Niestety juz podjęła decyzje i znów znajdujemy inne tematy. Naigatorka dzielnie skopała 60 M 2 ogrodka z braku laku. Polinka rozpoczela rewolucje i metamorfoze warzywnika. Ola Leon planuje trójkąt przy gospodarczym budynku, Ewa Agentka waha sie czy posadzic wisnie czy i jak zabrac sie za rabate od ulicy. Juzia wybiera krzesła, ja lampy, Magda70 duma czy przemalować czerwone schody. Poł Polski wybiera sie wesołym autobusem na zwiedzanie ogrodów Ślaska ale czekamy aż Siakowa założy oświetlenie ogrodu. Karolina dała sygnał do wysiewów i zanim znow wyfrunie do Azji to juz jej stipa wzeszła. Aczkolwiek forum pierwszy ra zobaczy wietnamskie warzywa w tym sezonie, to az starch sie bać czy cos przytarga ze Sri Lanki. Pół zachodniej Polski ostrzy sobie zeby na ciemierników na Gardeni i ciekawe o ktorej pierwszy osobnicy będa pod wejsciem Sebek zalicza egzamin ze wskaźników Steinhausa (nawet google tego nie ogarnia) a niektorzy dowiedzieli sie co to dziara. Z braku laku lepszych ode mnie komentatorów życia na forum (ciekaw czy Konstancja podczytuje cichaczem) to ja Madzenka zrobiłam dla Ciebie skrot.

Wybaczcie wszyscy ktorych nie wymienialam, mozna uzupełnić skrót dla Ani


Aha pierwszy przebiśnieg wystawił głowe u Magnoli, u mojej tesciowej rannik a u Kasik juz od tygodnia kwitnie pierwszy krokus.


Genialne!!!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
leon60 00:04, 03 lut 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Aniu dobrze Cię widzieć
Macham
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Sylvana 01:22, 03 lut 2016


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
Aniu ja swoją hakonkę przyrzuciłam gałązkami na mróz...czytałam gdzieś, że przemarza (nie wiem czy mam all gold czy aureola). Wczoraj zajrzałam pod gałązki i dobrze to nie wygląda....one tak mają czy ją spaprałam?
Odpowiedz jak będziesz miała czas...mój rozklapciuch poczeka
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
Basilikum 06:38, 03 lut 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Mala_Mi napisał(a)
Wszystkim zaglądającym zostawiam dzisiejsze fotki.... do znudzenia to samo..

mnie tam wcale nie nudza twoje widoczki
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Madzenka 06:45, 03 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Czyli czas udać się na narty a nie dłubać w ogrodzie. Schodzi mi opuchlizna po zapaleniu zył to moze była narciarskiego wreszcie nałożę.....
Chwasty mam to jak mnie ręce beda swędzić powyrywam je...


Ps. Wszyscy twierdza że hakonechloe brzydka zima a Twoja jest zaprzeczeniem tej teorii. Po jakim czasie ona Ci taka duza urosła?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Dominika11 07:29, 03 lut 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Super ogród, kawał dobrej roboty
Skrót Madzenki - powalił mnie
A przygody dziewczyn z butami i dzieciaczkami - rozbawiły
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
AsiaK_Z 08:07, 03 lut 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Mala_Mi napisał(a)
Wszystkim zaglądającym zostawiam dzisiejsze fotki.... do znudzenia to samo..


Ja tam takie nudy lubię i tyle. Dzięki za odwiedziny u mnie Nie zrobiłam zdjęcia "noł nejma" jak kwitł to teraz trza czekać do wiosny
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
sylwia_slomc... 10:01, 03 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81251
Aniu widzę, że już prządkujesz ogród, u mnie na razie błocko i się nie da, a pasowałoby poplewić
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 10:31, 03 lut 2016


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Aniu zagladam, jaka wielka hakone! myślałam że to niemożliwe
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies