Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Co i jak? Nowicjuszka

Pokaż wątki Pokaż posty

Co i jak? Nowicjuszka

basia3 13:41, 21 paź 2015


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Cześć fajne te zwierzaki.
Pytałaś u mnie o roletę na taras, opisałam u mnie w wątku jak zrobić, jak będę miała czas to zrobię własny rysunek. Nie było to bardzo trudne, mimo że tak może się wydawać.
Proste szycie trzeba dobrze wymierzyć i już.
____________________
JEST DOBRZE :D
Mira104 13:52, 21 paź 2015


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Witam Cię w moim wątku.
Dzięki Basiu za pomoc z roletą ona jest świetna i jeszcze jaka oszczędność kasy w porównaniu do firmy. Pomysł i wykonanie rewelacja
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
paula23 14:14, 21 paź 2015


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
Hej
Przyszłam od Basi podaj maila to wyśle Ci do poczytania o szczepieniach ;
____________________
Paula Moje trudne początki
alis 19:20, 23 paź 2015


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Witaj Mira, zwabił mnie do Ciebie cudnej urody psiak na avatarku. To border collie, prawda? Ja też mam borderka, tylko chłopczyka, psoci niesamowicie, ale wybacza mu się wiele. Pozycję do spania przybiera taką samą jak Twoja sunia. Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Mira104 21:46, 23 paź 2015


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Cześć Ala jak miło, że wpadłaś do mnie
Nie dość, że masz tej samej rasy psa co ja to jeszcze masz na imię jak moja mama
Świetna rasa BC, wieczne ADHD, ale bardzo mądre i przynajmniej moja bardzo uparta, ja moja uczę rozpoznawać zabawki i jak jej się chce to przyniesie daną zabawkę, oczywiście nic za darmo
Zaraz zobaczę Twój wątek
Pozdrawiam
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
alis 22:04, 23 paź 2015


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Ojj to prawda, wieczne ADHD i wypisz wymaluj mój Niko tak samo się zachowuje-nic za darmo Jak sobie radzicie z ogrodem przy swojej suni?
Ja dzisiaj zauważyłam, że obgryzł mi kostrzewę siną, lubuje się coś w nich bardzo no i wykopał cebulki tulipanów Ale ma szczęście, że nie potrafię się gniewać na niego. Nie wiem czy da się pogodzić ogród i BC, chwilami wątpię w to.
U mnie z ogrodem marnie idzie, bo psiak mnie niestety ogranicza, ale nie poddaję się jeszcze.
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Mira104 22:26, 23 paź 2015


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Moja Lai nic mi nie niszczy w domu, czy w ogrodzie. Ale.....
W domu ma swoją skrzynię pełną zabawek pluszaki ( kupione w ciuchlandzie po 1 zł), piłki, sznurki etc.... Jak zniszczy pluszaka za 1 zł to mi nie żal
Na podwórku ma dużo patyków, sama je sobie przynosi z lasu. Mieszkam blisko małego lasku i codziennie tam chodzimy na spacer. Ma sporo frisby najlepsze są te gumowe są droższe ale dłużej wytrzymują niż plastiki. Jak idę do ogrodu to najpierw psa wymęczę tzn. rzucam jej frisby, patyki, piłki potem mam spokój
BC nie znosi nudy ani próżni zacznij go uczyć różnych sztuczek
Aaa i ja dałam 1 miejsce mojej do kopania w ogrodzie - pod schodami tarasowymi.
Znajomy też ma BC i niestety ogród zamienił na plac zabaw dla psa agility i codziennie ćwiczy swojego BC po prostu ta rasa musi gdzieś wyładować energię.
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
alis 22:46, 23 paź 2015


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Te psiaki są przecudowne i takie wdzięczne. Niko ma dopiero rok, mam nadzieję, że z czasem trochę da się opanować ta jego energia, szybko się uczy i zna sporo sztuczek. Jednak za mało czasu mu poświęcamy, my z M do pracy, dzieci do szkoły, jestem tego świadoma i dlatego ma wiele wybaczane.
Ciesze się, że trafiłam do Ciebie i szkoda, że mieszkasz tak daleko.
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Mira104 23:03, 23 paź 2015


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Nom szkoda,ze mieszkasz tak daleko psiaki by się wybawiły i wybiegały. Mądre bestie, mnie to nawet czasem moja wkurza, bo ona ciągle myśli. Np. daje jej polecenie to często ma jakieś ale.. zamiast iść i zrobić, albo udaje, że nie widzi normalnie przejdzie po zabawce i nie podniesie, ale za smakołyk to już inna bajka...
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
paula23 23:06, 23 paź 2015


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
Mira104 napisał(a)
Nom szkoda,ze mieszkasz tak daleko psiaki by się wybawiły i wybiegały. Mądre bestie, mnie to nawet czasem moja wkurza, bo ona ciągle myśli. Np. daje jej polecenie to często ma jakieś ale.. zamiast iść i zrobić, albo udaje, że nie widzi normalnie przejdzie po zabawce i nie podniesie, ale za smakołyk to już inna bajka...


Kochane tak to chyba wszystkie psy maja Moja sunia też tak potrafi a jak coś nabroi na dworze i widzi że idę w tamtą stronę to spokojnie idzie w drugim kierunku nawet na mnie nie patrzy, udaje że mnie nie widzi i jakby mogła to by sobie jeszcze gwizdała do tego pewnie
____________________
Paula Moje trudne początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies