Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

ryska 19:07, 28 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11623
mirkaka napisał(a)


Renatko, już dwa zaczęły kwitnąć.
Powojnik poszedł już prawie na całą balustradę, pąki są już na etapie pękania. Teraz idzie straszne zimno więc może się trochę opóźni
To bardzo miłe że pamiętasz o rh i powojniku A Twój już kwitnie? Idę do Ciebie popatrzyć
Susza jest, w/g prognoz miało dziś padać, niestety, może jutro, Podlewam cały czas, masakra ile wody już wylałam



Piękne zdjęcia, ja mogę oglądać i podziwiać w kółko.
Wstawiłam zdjęcie mojego powojnika Mayleen. Jeszcze jest w pąkach.
U nas w końcu pada, cały dzień, jutro też ma tak być.
Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Kasia_CS 19:38, 28 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Mnie tam Twoje zdjęcia nigdy nie nudzą, zawsze odkrywam coś nowego i z przyjemnością oglądam szał różaneczników i oczekuję ich u Ciebie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
anpi 22:51, 29 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8158
Ale dawno u Ciebie byłam,nie wyrabiam na zakrętach A tu tyle piękności wiosennych...Zaciekawił mnie ten rabarbar.Ja co raz sądzę i nie chce mi rosnąć ten zwykły nawet,jest malutki i cieniutkie ma łodygi,pewnie mu na mojej piaszczystej ziemi za sucho.Teraz posadziłam nowy ,pięknie ukorzenionych egzemplarz pod rynną Może da radę... będzie też wspomagany zraszacza mi z trawnika,w razie gdyby nie było deszczu
Piękne masz te rododendrony,ja się dopiero uczę o moje dbać,kilka dokupiłem.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
paniprzyroda 23:13, 29 kwi 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
mirkaka napisał(a)

Ale jak ja idę do innych ogrodów to prawda, że mi to nie przeszkadza, i ciągle mam ochotę je oglądać więc może i ten mój ciągle taki sam nie jest aż taki nudny?


I my mamy tak samo, więc wklejaj fotki, bo ciągle mamy ochotę je oglądać
____________________
Dwa ogrody
Sonka 09:02, 30 kwi 2019


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2251
Jak dobrze poczytać forum, dzięki Tobie wiem, że tulipany należy nawieżć po kwitnieniu. Ja mam takie nawet 12 letnie i kwitną ale nie wszystkie, co zrobić z tymi pojedynczymi liśćmi, wyrywam je po prostu, ale cebula zostaje, siedzi głęboko i w nowym roku znów wyrasta.
Ja przez 3 tygodnie nic w ogrodzie nie robiłam miałam pełen dom gości, wczoraj pojechali a tu pada więc dalej nici z pielenia a rodki kwitną w zielsku.
U Ciebie zawsze pięknie, świeżo i zielono. Dobrze, że temperatura trochę przystopowała to może to kwitnienie trochę wydłuży, azalie jeszcze śpią i dobrze.
Piękny ten rodek u Ciebie, nie mam tej odmiany.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
mirkaka 05:57, 02 maj 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
ryska napisał(a)

Piękne zdjęcia, ja mogę oglądać i podziwiać w kółko.
Wstawiłam zdjęcie mojego powojnika Mayleen. Jeszcze jest w pąkach.
U nas w końcu pada, cały dzień, jutro też ma tak być.
Pozdrawiam



Byłam, widziałam, cudo
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 05:58, 02 maj 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
Kasia_CS napisał(a)
Mnie tam Twoje zdjęcia nigdy nie nudzą, zawsze odkrywam coś nowego i z przyjemnością oglądam szał różaneczników i oczekuję ich u Ciebie


Kasiu, dziękuję, Ty zawsze coś miłego napiszesz
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 06:00, 02 maj 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
anpi napisał(a)
Ale dawno u Ciebie byłam,nie wyrabiam na zakrętach A tu tyle piękności wiosennych...Zaciekawił mnie ten rabarbar.Ja co raz sądzę i nie chce mi rosnąć ten zwykły nawet,jest malutki i cieniutkie ma łodygi,pewnie mu na mojej piaszczystej ziemi za sucho.Teraz posadziłam nowy ,pięknie ukorzenionych egzemplarz pod rynną Może da radę... będzie też wspomagany zraszacza mi z trawnika,w razie gdyby nie było deszczu
Piękne masz te rododendrony,ja się dopiero uczę o moje dbać,kilka dokupiłem.


Podobno rabarbar potrzebuje dużo nawozu, np obornika
Kibicuję w uprawie Rh, warto mieć je do ogrodu
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 06:05, 02 maj 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
Sonka napisał(a)
Jak dobrze poczytać forum, dzięki Tobie wiem, że tulipany należy nawieżć po kwitnieniu. Ja mam takie nawet 12 letnie i kwitną ale nie wszystkie, co zrobić z tymi pojedynczymi liśćmi, wyrywam je po prostu, ale cebula zostaje, siedzi głęboko i w nowym roku znów wyrasta.
Ja przez 3 tygodnie nic w ogrodzie nie robiłam miałam pełen dom gości, wczoraj pojechali a tu pada więc dalej nici z pielenia a rodki kwitną w zielsku.
U Ciebie zawsze pięknie, świeżo i zielono. Dobrze, że temperatura trochę przystopowała to może to kwitnienie trochę wydłuży, azalie jeszcze śpią i dobrze.
Piękny ten rodek u Ciebie, nie mam tej odmiany.


Krysiu, u mnie susza masakryczna, ciągle podlewam, niestety trawnik już cierpi.
Tulipany te nowe staram się wykopywać, w ziemi zostawiam tylko te dawne, stare cebule, choć i je co kilka lat też wykopuję.
Też mam takie pojedyncze liście , wkurzają a jak chcę wykopać to nie nie mogę znaleźć cebuli, tak głęboko siedzi
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 06:37, 02 maj 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
paniprzyroda napisał(a)


I my mamy tak samo, więc wklejaj fotki, bo ciągle mamy ochotę je oglądać


w takim razie wstawiam dzisiejsze fotki.

U nas bardzo zimno się zrobiło, trzeba przeczekać, to pewnie zimnie ogrodnicy, szkoda tylko że ma być przymrozek.
Martwię się o swoje ogrodówki

A to Christopher Wrem,



Azurika


Za RH Azurika, azalia Pontyjska

____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies