Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

Makusia 14:19, 24 kwi 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Mirko dziękuję za odpowiedź w sprawie pikowania- pocieszyłaś mnie troszkę, że nie muszę pora i selera pikować
Lewkonie rosną sobie i wyglądają na zadowolone

Ogród Twój cudnej urody!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Kindzia 10:01, 25 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
20-letnie tulipany? Wykopujesz je?
Nie ukrywam, że liczę na moje Van Eijki. Tylko, że ja nie wykopuję. Są dopiero drugi rok i mnożą się ładnie. Kwitną jak głupie. Ale nawożę. Zobaczymy.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
mirkaka 21:16, 25 kwi 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Makusia napisał(a)
Mirko dziękuję za odpowiedź w sprawie pikowania- pocieszyłaś mnie troszkę, że nie muszę pora i selera pikować
Lewkonie rosną sobie i wyglądają na zadowolone

Ogród Twój cudnej urody!


Dzięki, lewkonie też posiałam
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 21:20, 25 kwi 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Kindzia napisał(a)
20-letnie tulipany? Wykopujesz je?
Nie ukrywam, że liczę na moje Van Eijki. Tylko, że ja nie wykopuję. Są dopiero drugi rok i mnożą się ładnie. Kwitną jak głupie. Ale nawożę. Zobaczymy.


Co ileś lat wykopuję, bo chcę im zmienić miejsce, ale traktuję je po macoszemu, czyli nie cackam się
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
jolanka 21:27, 25 kwi 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Obejrzałam z zachwytem te wiekowe tulipany Wyglądają pięknie. Te nowe, holenderskie cebulki to nie ma szans, jednorazówki. Muszę tez spróbować sypać ten nawóz, może to coś da
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Bogdzia 21:38, 25 kwi 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Takie tulipany to skarb, juz nie do zdobycia. Nie wiedziałam ze az tyle trzeba je nawozic.Ja tylko raz podsypywałam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
adkawi 22:26, 25 kwi 2019


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Witaj Mirko ale u Ciebie pieknie.Bujne wszystko.U mnie susza jak nie wiem co, ale z tego co czytam to nie tylko u mnie niby w wekend nadaja jakies deszcze u nas.No nic poki co leje wode.Tulipany co roku musze dosadzac .Bo albo robia sie wszystkie żolte nie wiem czemu...albo polowa nie wzeszla.W tym roku ladnie mi powschodzily narcyzy.
____________________
Adrianna
mirkaka 15:58, 26 kwi 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Jolu, Bożenko z tym nawożeniem trzeba uważać, ja niestety kilka donic przenawoziłam, i teraz marnieją
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 16:04, 26 kwi 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
adkawi napisał(a)
Witaj Mirko ale u Ciebie pieknie.Bujne wszystko.U mnie susza jak nie wiem co, ale z tego co czytam to nie tylko u mnie niby w wekend nadaja jakies deszcze u nas.No nic poki co leje wode.Tulipany co roku musze dosadzac .Bo albo robia sie wszystkie żolte nie wiem czemu...albo polowa nie wzeszla.W tym roku ladnie mi powschodzily narcyzy.


U mnie susza okropna, już chyba ponad miesiąc nie pada, podlewam ogród i chyba będę płacić straszne rachunki za wodę.
Prognozy zapowiadały spore deszcze na sobote i niedzielę, ale już się zmieniły, niestety deszczu ma być jak na lekarstwo. Najgorzej że znów cały miesiąc nie będzie padać
Trawnik wertykulowałam na początku kwietnia i ani razu nie popadało, trawa nie chce rosnąc mimo podlewania, już zasycha

Ech, znów myślę że muszę przejść na rośliny pustynne
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
ryska 21:09, 26 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11597
Oglądam Twój szał różanecznikowy z zeszłego roku w oczekiwaniu na szał tegoroczny
Przy okazji przypomniałam sobie balkon w powojniku Mayleen. Jak on się zapowiada na ten rok? Pewnie nie będzie widać balustrady? Mój przez rok zarósł ścianę stodoły.
Piękne masz tulipany pomimo suszy. U nas też niestety dawno nie padało a zimą śniegu było malutko.

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies