Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na wzgórzu :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu :)

Atena 21:47, 31 lip 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
Gardenarium napisał(a)
Bardzo ładne robisz zdjęcia. Obiekty do zdjęć w ogrodzie też śliczne


Danusiu toż to zaszczyt że Ty osobiście do mnie zajrzałaś !
Nawet nie śmiałam o tym marzyć
I jeszcze takie pochwały...dodało mi to skrzydeł muszę przyznać i chęci do dalszej pracy nawet w tym 9 miesiącu ciąży hihihi.
Mój ogród jest bardzo młody, powstał tak naprawdę w zeszłym roku na wiosnę i to od gruntownego poprawiania wcześniejszych przypadkowych nasadzeń.
Oczywiście muszę przyznać że było to po długiej zimie którą trafiłam na Ogrodowisko...od tego wszystko się zaczęło. A i główna rabata jest podpatrzona częściowo z jednej z Twoich realizacji w której szczególnie się rozkochałam Ale na efekt tych wysokich traw których jeszcze u mnie nie widać będą musiała jeszcze troszkę poczekać.
____________________
Ogród na wzgórzu
Atena 21:54, 31 lip 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
Sebek napisał(a)
Piękne ujęcia robisz, rabaty aż kipia kolorami


Witaj Sebku w moich skromnych progach.
Nic tylko się zarumienić po takich pochwałach, najpierw sama Szefowa, potem Ty...w moim raczkującym ogrodzie. Długa droga jeszcze przede mną by móc Wam pokazać wszelkie zakątki na wzgórzu ale zapraszam częściej

____________________
Ogród na wzgórzu
Atena 22:07, 31 lip 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
A teraz efekt naszej ostatniej pracy.
Pochwalę się a co tam nasz górny ogród nocą i widok z tarasu i balkonu sypialni.










____________________
Ogród na wzgórzu
ag_zie 09:52, 04 sie 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Piękne zdjęcia a poczytałam że 9mc gratuluję i odpoczywaj
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
Marga 10:11, 04 sie 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Zapomniałam, że takie piękne zdjęcia robisz Wszystko jest takie wyraźne, każda roślinka. Na moich zdjęciach kolory roślin zlewają się w jedna szarawą plamę
Róże masz cudne i zupełnie nie widać po nich tych wszystkich chorób o których piszesz.
Zdrówka i spokoju życzę i czekam na radosną wiadomość
____________________
Ogród dla moich synków
Atena 16:59, 21 sie 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
ag_zie napisał(a)
Piękne zdjęcia a poczytałam że 9mc gratuluję i odpoczywaj


Dziękuję.
Odpoczywam, wyczekuje i serce mnie boli jak widzę wszędobylskie chwaściory śmiejące mi się w twarz że się tak rozpanoszyły a ja nic
Nawet fotek już nowych nie robię bo się wstydzę
____________________
Ogród na wzgórzu
Atena 17:00, 21 sie 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
Marga napisał(a)
Zapomniałam, że takie piękne zdjęcia robisz Wszystko jest takie wyraźne, każda roślinka. Na moich zdjęciach kolory roślin zlewają się w jedna szarawą plamę
Róże masz cudne i zupełnie nie widać po nich tych wszystkich chorób o których piszesz.
Zdrówka i spokoju życzę i czekam na radosną wiadomość


Mam nadzieję że w tym tygodniu już się rozpakuje
____________________
Ogród na wzgórzu
Atena 17:07, 21 sie 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
Troszkę wspomnień...

Różano



Lawendowo



Kwiatowo

____________________
Ogród na wzgórzu
Marga 08:16, 06 mar 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Jak tam wiosna w "ogrodzie na wzgórzu"?
Nic nie piszesz, bo pewnie masz masę pracy przy dzieciach, ale zostawiam ślad, żeby pokazać, że zaglądam
Pozdrowienia wiosenne zostawiam
____________________
Ogród dla moich synków
Atena 21:49, 02 kwi 2017


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
Marga napisał(a)
Jak tam wiosna w "ogrodzie na wzgórzu"?
Nic nie piszesz, bo pewnie masz masę pracy przy dzieciach, ale zostawiam ślad, żeby pokazać, że zaglądam
Pozdrowienia wiosenne zostawiam


Witaj Margo

jak to miło że do mnie zajrzałaś
Masz rację że z pojawieniem się drugiej pociechy nie miałam zbyt wiele czasu na zaglądanie na ogrodowisko.
Ale przyszła upragniona wiosna i wszystko budzi się do życia również na wzgórzu więc i ja w końcu zebrałam się w sobie i walczę z zaległościami w ogrodzie i z czasem.
A jest z czym walczyć bo po poprzednim seonie gdzie moja sprawność nie była już zbyt duża mam mnóstwo zaległości i prac porządkowych. Dodatkowo po zimie ogród poniósł troszkę strat. Górny trawnik został doszczętnie zniszczony przez krety, po stopnieniu śniegów naszym oczom ukazało się kilkadziesiąt kopców.
Za ogrodzeniem gdzie mamy plac zabaw dla dzieci trawnik zryły dziki i trzeba było się nieźle narobić by doprowadzić go do stanu pierwotnego pod wysianie trawy. Do tego wiatr pozrywał nam słomianki które osłaniały nas od nieciekawych sąsiadów a właściwie ich braku i wszędzie okalających nas chaszczy i chwastów.
Ale pomału odhaczamy kolejne prace i mam nadzieję że w końcu wyjdziemy na prostą
____________________
Ogród na wzgórzu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies