Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » U "Zielonej" Ogrodniczki :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U "Zielonej" Ogrodniczki :)

Wieloszka 12:49, 29 kwi 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
IzaK napisał(a)
Wieloszko ja się źle wyraziłam... zrozumiałam o co Tobie chodzi, ale mam problem z wysławianiem się chyba miałam na myśli rozrzucone w jednym pasie czyli w środkowym polu... Rany... piszę jak ostatnia oferma
Kajam się... z tego moje niezrozumiałego pisania wychodzą różne kfiaaatki

Zazdroszczę Wam tych plantacji pod Wrocławiem... mieszkam na drugim końcu Polski - już szukałam na all, olx nic nie znalazłam - ale nie ustaję w swych poszukiwaniach...

Napisałam tawułki, żeby było zdrobniale... haha a wyszło jak wyszło... nawet nie pomyślałam, że to mogą być dwie inne rośliny - teraz z pewnością zapamiętam...
Do końca mych dni będę się uczyć


Iza, no błagam, przestań z tym kajaniem się Słowo pisane ma to do siebie, że różne wpadki się zdarzają - wszystkim Ważne, że obie wiemy o co chodzi tej drugiej
Eeee, Kaszuby nie tak daleko Nasze plantacyjne bukszpany jeździły już i pod Łomżę (prawda Ana?) i pod Kraków Ale na pewno prościej byłoby znaleźć gdzieś bliżej. Może się uda
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
ana_art 12:56, 29 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Wieloszka napisał(a)

Iza, no błagam, przestań z tym kajaniem się Słowo pisane ma to do siebie, że różne wpadki się zdarzają - wszystkim Ważne, że obie wiemy o co chodzi tej drugiej
Eeee, Kaszuby nie tak daleko Nasze plantacyjne bukszpany jeździły już i pod Łomżę (prawda Ana?) i pod Kraków Ale na pewno prościej byłoby znaleźć gdzieś bliżej. Może się uda
prawda, mam wypasioną obwódkę i kilka kulek ufrormowanych z pojedynczych krzaczków
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
IzaK 12:57, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Aga mówisz nie tak daleko? no zawsze to bliżej niż w Bieszczady to fakt haha... będę szukać u siebie... coś w końcu znajdę...

i jeżeli zostanę przy opcji?: kulki bukszpanowe, trzmielina i powiedzmy turzyce (swoją droga polecacie Ice Dance, Frosted Curls, Evergold?) - to zostanie mi ze 20 sadzonek tawuł...
Muszę pomyśleć co z nimi zrobić...
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
ana_art 13:01, 29 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Pamiętaj, że wolny pas na kulki zawsze możesz zostawić, nikt Cie nie goni
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Wieloszka 13:54, 29 kwi 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
IzaK napisał(a)
Aga mówisz nie tak daleko? no zawsze to bliżej niż w Bieszczady to fakt haha... będę szukać u siebie... coś w końcu znajdę...

i jeżeli zostanę przy opcji?: kulki bukszpanowe, trzmielina i powiedzmy turzyce (swoją droga polecacie Ice Dance, Frosted Curls, Evergold?) - to zostanie mi ze 20 sadzonek tawuł...
Muszę pomyśleć co z nimi zrobić...

A co, brakuje Ci miejsca na 20 tawuł?
Zrób sobie z nich jednogatunkowe poletko strzyżonych w kulki, pod jakimś drzewkiem - cudnie to wygląda

Ana
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
IzaK 14:12, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
ana_art napisał(a)
Pamiętaj, że wolny pas na kulki zawsze możesz zostawić, nikt Cie nie goni


to bardzo dobry pomysł
wiecie... ja już jestem dziwnie przez sąsiadów postrzegana...
kupiła - nie sadzi, tylko ustawia, przestawia, biega po rabacie rysuje różne łuki, fotografuje - świr
ale rzeczywiście macie rację - lepiej zastanowić się 10 razy, poczekać, niż potem chodzić niezadowolonym.

____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
IzaK 14:13, 29 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Wieloszka napisał(a)

A co, brakuje Ci miejsca na 20 tawuł?
Zrób sobie z nich jednogatunkowe poletko strzyżonych w kulki, pod jakimś drzewkiem - cudnie to wygląda

Ana



haha miejsca mam do oporu, ale nie chcę tez sadzić byle gdzie i byle jak
ale to jest fajny pomysł Aga... tylko trzeba mieć drzewo
w sumie mam dwa, ale sosny i tam jest total miszmasz... czyli "darowane - prezentowe" roślinki

pomyślę, pomyślę




____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
ana_art 14:28, 29 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
IzaK napisał(a)


to bardzo dobry pomysł
wiecie... ja już jestem dziwnie przez sąsiadów postrzegana...
kupiła - nie sadzi, tylko ustawia, przestawia, biega po rabacie rysuje różne łuki, fotografuje - świr
ale rzeczywiście macie rację - lepiej zastanowić się 10 razy, poczekać, niż potem chodzić niezadowolonym.

uwierz, będzie jeszcze gorzej, a po jakimś czasie przywykną
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 14:28, 29 kwi 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
IzaK napisał(a)


to bardzo dobry pomysł
wiecie... ja już jestem dziwnie przez sąsiadów postrzegana...
kupiła - nie sadzi, tylko ustawia, przestawia, biega po rabacie rysuje różne łuki, fotografuje - świr
ale rzeczywiście macie rację - lepiej zastanowić się 10 razy, poczekać, niż potem chodzić niezadowolonym.

uwierz, będzie jeszcze gorzej, a po jakimś czasie przywykną
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
mstrzes 14:37, 29 kwi 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 314
ana_art napisał(a)
uwierz, będzie jeszcze gorzej, a po jakimś czasie przywykną

O to widzę, że wszędzie tak samo
____________________
Pozdrawiam Magda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies