Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » U "Zielonej" Ogrodniczki :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U "Zielonej" Ogrodniczki :)

Luki 20:54, 20 maj 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Krzewy to nie byliny i szybko wielkiego efektu nie robią, ale zobaczysz już w przyszłym roku jak kolory roślinek będą intensywne, a za dwa lata już będzie w ogóle szał i pamiętaj tawułek nie bój się ciąć, one to bardzo lubią

Trawka to propozycja ni niskie wypełnienie, bo może chcesz coś wyższego, a wtedy trzeba pomyśleć o innej trawce
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
IzaK 22:29, 20 maj 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Masz rację... w ubiegłym roku sadziłam żurawki, tawuły i w tym sezonie widać już diametralną różnicę... zarówno w przyrostach jak i w kolorystyce...
I tawuły faktycznie kochają cięcie... te posadzone jesienią przycięłam dwa tygodnie temu, późno trochę, ale efekt był niemalże natychmiastowy: od razu zrobiły się bujniejsze, liście większe...
co do trawek wśród berberysów przemyślę na spokojni... bo sama nie wiem, czego chcę
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
anna_p_k 09:05, 21 maj 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
IzaK napisał(a)
Kasiu ja mam na uwadze to, że wszystko się rozrośnie, ale jak na to patrzę to jakby mi czegoś brakowało... może tych traw, może czegoś innego...
no nie wiem...


chyba tak wszyscy mają jak sadzą małe roślinki bynajmniej ja też tak mam trawki napewno dodałyby zwiewności ale nie wiem jakto bedzie wyglądać gdy sie rozrośnie w sumie zawsze później możesz trawki usunąć i dać w inne miejsce gdy stwierdzisz że berberys tak sie rozrósł że nie ma dla nich miejsca tawuły ładnie przcięte też jednak swoje wczoraj ciut podciełam bo takie rozczuchrane sie zrobiły
____________________
Ogródowe-początki
IzaK 10:37, 21 maj 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
te berberyski Aniu się tak mocno nie rozrosną..., docelowo mają mieć 50cm szerokości... tylko jak tam patrzę to tak goło jest...
tawuły i trzmieliny pójdą w górę trochę... więc wizualnie będzie to inaczej wyglądało... może ten żwirek potęguje wrażenie braku "czegoś" nic to mam czas...
generalnie rabata obsadzona... teraz mogę myśleć

____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
kasia_w 13:14, 22 maj 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Iza, jadąc do pracy mijam podobne do twojej rabaty w centrum Wrocławia, "urośnięte" trawek nie mają ale są b.ładne. Chyba fotkę specjalnie dla Ciebie zrobię
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
rumiankowa 13:35, 22 maj 2015


Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 294
Zrobiło się ślicznie na wejściu
____________________
Marta - Ogródek rumiankowej
IzaK 14:04, 22 maj 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Kasiu zrób proszę

Marta szkoda, że ja tak nie myślę no tak już mam... zawsze szukam dziury w całym


____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
IzaK 14:39, 22 maj 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Kilka ogródkowych, soczystych ujęć:





____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
IzaK 14:41, 22 maj 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417




____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
IzaK 14:45, 22 maj 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417




____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies