Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 13:51, 01 paź 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Mirka napisał(a)

Gosia mój taki teraz jest. Rośnie w pełnym słonku cały dzień . Chyba zwykły ale mam jeszcze karteczkę przy nim to zerknę jutroObok listki wiosną.
Jak zobaczysz to usunę zdjęcie.




Nie usuwaj zdjęć, bardzo poglądowe są - piękny jest i wstaw kolejne fotki w miarę jak przebarwiać się będzie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 13:52, 01 paź 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Roocika napisał(a)
Mój też na żółto ale tak od środka, na razie słabo widać.
Za to maluszki miały morelowe barwy (miały, bo ostatni wiatr prawie zwiał z nich liście).



Wydaje mi się, że co roku w zależności od warunków pogodowych mają różne wybarwienia, potwierdzacie?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 13:55, 01 paź 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
mrokasia napisał(a)
Mój grujecznik też się żółty robi. Ciekawe czy będzie pachniał. W zeszłym roku akurat byłam chora i jak po chorobie wyszłam na dwór to grujecznik już był łysy...



Czy dobrze pamiętam, że byłaś jedną z dziewczyn która nie czuła zapachu Kwartecikowego grujecznika kilka lat temu? To bywają osobnicze właściwości nosów. Mój najsilniej czuję w pobliżu domu - to tak jakby zapach odbijał się od ściany budynku i tam najmocniej czuję palony karmel
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Mirka 14:54, 01 paź 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Ja swojego Grujecznika w Żabieńcu kupowałam pojechałam w tamtym tygodniu i już tylko jakieś krzewiaste były.
Potrzebuję jeszcze dwa a żebym wiedziała że będą u mnie rosły ładnie to bym wtedy kupiła a tak polowanie znów
Ps. Gosia bywasz w Żabieńcu?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
mrokasia 15:49, 01 paź 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17810
Gosiek33 napisał(a)



Czy dobrze pamiętam, że byłaś jedną z dziewczyn która nie czuła zapachu Kwartecikowego grujecznika kilka lat temu? To bywają osobnicze właściwości nosów. Mój najsilniej czuję w pobliżu domu - to tak jakby zapach odbijał się od ściany budynku i tam najmocniej czuję palony karmel


Nieeee, to nie ja .
W ogrodniczym kiedyś czułam ten karmel z daleka .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Alicja169 15:57, 01 paź 2021


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Kontrolę nosów mamy? U mnie najbardziej pachnie pluskwica (cimicifuga). Niektorzy mówią, że to brzydki zapach, a ja uważam że bardzo przyjemny. Jak postawiłam w wazonie 3 gałązki to pachniało w całym mieszkaniu:0
Gosiu pozdrawiam, dawno u Ciebie nie byłam, ale podglądałam od czasu do czasu
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
TAR 16:06, 01 paź 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7017
Gosiek33 napisał(a)



Czy dobrze pamiętam, że byłaś jedną z dziewczyn która nie czuła zapachu Kwartecikowego grujecznika kilka lat temu? To bywają osobnicze właściwości nosów. Mój najsilniej czuję w pobliżu domu - to tak jakby zapach odbijał się od ściany budynku i tam najmocniej czuję palony karmel


swoj czuje od polowy ogrodu, czasem od tarasu i nos mnie prowadzi do centrum zapachu. ale ja mam nadwęch, co czasem bardzo mocno mi utrudnia funkcjonowanie. ale piekne zapachy to muzyka dla mojego noska

ja mam dwa grujeczniki jeden wybarwia sie teraz na czerwono a drugi wciaz zielony, zobaczymy jaki ostatecznie bedzie mial kolor. dwa zwykle bezodminowe staly obok siebie w szkolce. nie wiem czemu tak sie roznie wybarwiaja.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
antracyt 17:00, 01 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Coś z tymi osobniczymi właściwościami nosów musi być na rzeczy. Ja też grujecznik już z tarasu czuję, a mężaty dopiero jak nos do liści przyłoży i to nie zawsze Inne zapachy wyczuwa całkiem dobrze.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gosiek33 19:09, 01 paź 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Mirka napisał(a)
Ja swojego Grujecznika w Żabieńcu kupowałam pojechałam w tamtym tygodniu i już tylko jakieś krzewiaste były.
Potrzebuję jeszcze dwa a żebym wiedziała że będą u mnie rosły ładnie to bym wtedy kupiła a tak polowanie znów
Ps. Gosia bywasz w Żabieńcu?


Już nie jeżdżę do ogrodniczych. Nie mam gdzie sadzić. Teraz kombinuję co wykopać i kiedy

Ale wcześniej bywałam kilka razy w sezonie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 19:11, 01 paź 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
mrokasia napisał(a)


Nieeee, to nie ja .
W ogrodniczym kiedyś czułam ten karmel z daleka .



To dobrze, będziesz zaraz swojego wąchać
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies