Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ani :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ani :)

ElzbietaFranka 00:12, 30 wrz 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Tyle sie naczytalam na watku jak u nikogo do tej pory a to wszystko za sprawa Toszki ktora sypie radami odnosnie ziemi.
Mam lasek pod reka i nie wykorzystuje go.

Aniu tsugi ladnie rosna nie posluchalas z ta rabata rozchodnikowo-rozplenicowa bedziesz przesadzac duze kepy.

Piszesz, ze masz plaze za 2 lata tej plazy nie poznasz.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ragsmom 10:28, 30 wrz 2017


Dołączył: 27 lut 2016
Posty: 142
hej, hej, dalej przebijam się w wolnych chwilach przez cały wątek, ale takich chwil mał0, i jeszcze do końca lektury troche mi brakuje, a mam pytanie o hemoglobinę i siarkę - jak stosowac i w jakich proporcjach? pozdrawiam
____________________
ragsmom zielona (r)ewolucja
Toszka 10:33, 30 wrz 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Wyliczenie ilości siarki jest gdzieś na wątku - ważny rodzaj gleby i obecne ph. Jeśli jeszcze nie doczytałaś to wszystko przed tobą. Hemoglobinę w zależności od wielkości rosliny. Ok 2-4 łyżki.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
ragsmom 10:55, 30 wrz 2017


Dołączył: 27 lut 2016
Posty: 142
dziękuję, faktycznie "wszystko przede mną " ))
____________________
ragsmom zielona (r)ewolucja
ElzbietaFranka 11:29, 02 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Aniu mnie chodzilo o to, ze rozchodniki powinnas posadzic z przodu rabaty a nie miedzy czy z tylu rozplenic bo rozplenice to giganty po 3 latach. Zeby nie zaslonily rozchodnika.

Rozplenice posadz z tylu rozchodnika odleglosc trzeba zobaczyc jak sie pleni ta odmiana ale one po kilku latach sa wszystkie duze.

Jeszcze sie dokladnie przyjrze. Jakbys mogla to zobacz u mnie jakie olbrzymy wyrosly po 3 latach.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
anbu 13:46, 02 paź 2017


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Dzięki Elu i tak będę "pracować" nad tą rabatą
Dotąd, aż osiągnę to co zamierzam
Muszę tylko poczekać aż się rozchodniki rozrosną, bo kupiłam malusie
____________________
Ania Ogród Ani :)
Kawa 13:57, 02 paź 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ania macham!!!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Msazalka18 20:13, 02 paź 2017

Dołączył: 24 kwi 2016
Posty: 190
A ja już w połowie wątku Aktualnie akcja cisy ... i pigułki nieśmiało wysyłam maila jak jeszcze je masz to może się podzielisz
A wielkości roślin rozbrajają mnie od razu duże ładniutki tłuściutkie .. i od razu efekt WOW a motorek to też masz nie powiem gdzie

Pytańko mam póki pamiętam choiny kanadyjskie miały patyczki bambusowe mają je nadal? przywiązujesz je??? potrzebne im to jest ??
____________________
zimozielony biało różowy
jolanka 20:19, 02 paź 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Cudny ten widok ogrodu z góry. Wcale nie jest łysy Masz perfekcyjnie wszystko rozplanowane. Za rok będziemy piać z zachwytu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
anbu 22:03, 02 paź 2017


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Msazalko18 moje choiny miały patyczki bambusowe i ... mają je nadal
Ale to kpina Pieńki bardzo zgrubły (nawet dziś oglądałam) i na wiosnę je wywalę.
W ogóle polecam choiny, to jedne z moich najulubieńszych roślin w ogrodzie. Bardzo szybko nabierają masy, przewodniki puściły na ponad dwa metry, nie trzeba ich czyścić w środku tak jak szmaragdy

Joluś buźka
____________________
Ania Ogród Ani :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies