Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ani :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ani :)

kamcia 10:58, 10 cze 2018


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Aniu, a w jakiej odległości sadziłaś grujecznika od cisów?, i też proszę o namiar na jeżówki
____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
Makusia 09:16, 11 cze 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Rozczochrańce z hostami piętro niżej piękne! Piękne!!!!!!
Jaka hortka taka zapączkowana?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
malgol 09:55, 11 cze 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Piekny ten powojnik To już drugi , na którego zachorowałam. Tylko gdzie to wszystko posadzic…Jak go ścinasz wiosna to wyplatujesz z oczek siatki to suche ?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Mariposa 22:47, 11 cze 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Ależ masz wypielęgnowany ogród. Szerokie kadry robią wrażenie!
Miałam Cię zapytać o powojnika, ale już doczytałam, jak się zwie. Od dawna jest u Ciebie? Jest w miarę bezproblemowy? Bo wiesz, ja początkująca jestem ...
____________________
Ela Motylogród
Zana 22:58, 11 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
anbu napisał(a)


Szła ta chmura i szła i w końcu doszła Uffff..


Misiu mojego dziecia macha Wam




No deszcz w tym roku to prawdziwa sensacja jest. Ale cytuję, bo chyba nie było takiego ujęcia a bardzo mi się podoba. Zapełniają Ci się te rabatki.

Misia docytowałam, bom się go najpierw wystraszyła, tak nagle mi się z tego deszczu wyłonił, a potem parsknęłam śmiechem. Bosko go wstawiłaś
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Trudnepoczatki 09:40, 15 cze 2018

Dołączył: 22 lut 2017
Posty: 57
Aniu przypędziłam bo u ciebie jest kopalnia wiedzy ogrodowej. Uczę się na Ogrodowisku. Powiedz mi proszę jak często można podlewać rośliny gnojówką z pokrzyw i do kiedy ( raz w miesiącu, raz w tygodniu ?). Zielona jestem w tym temacie ale uczę się bardzo pilnie. Jestem w trakcie zakładania ogrodu i chcę stworzyć jak ja to mówię "ogrodowiskowy ogród" czyli tak piękny jak Wasze na Ogrodowisku. Może mi się uda. Pozdrawiam serdecznie.
makadamia 10:08, 15 cze 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
anbu napisał(a)




No wreszcie widać jak ogród wygląda, a nie poszczególne rabatki

Deszczu zazdroszczę obłędnie
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 10:12, 15 cze 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Trudnepoczatki napisał(a)
Aniu przypędziłam bo u ciebie jest kopalnia wiedzy ogrodowej. Uczę się na Ogrodowisku. Powiedz mi proszę jak często można podlewać rośliny gnojówką z pokrzyw i do kiedy ( raz w miesiącu, raz w tygodniu ?). Zielona jestem w tym temacie ale uczę się bardzo pilnie. Jestem w trakcie zakładania ogrodu i chcę stworzyć jak ja to mówię "ogrodowiskowy ogród" czyli tak piękny jak Wasze na Ogrodowisku. Może mi się uda. Pozdrawiam serdecznie.


Gnojówką możesz podlewać i co tydzień, tylko rozcieńczoną.
Podlewać nią można do sierpnia (bo to nawóz azotowy - na pobudzenie masy zielonej) ale w praktyce mnie się udaje nią podlewać do czerwca, bo potem ma już nasiona, liście jakieś przez robaki pozjadane...

Można jeszcze robić gnojówki ze skrzypu, bzu czarnego, wrotycza, mniszka lekarskiego.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
anbu 20:12, 17 cze 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Kamciu między Grujecznikiem a Szmaragdami jest 90 cm

Kasiu moja Laguna zdechnięta na śmierć Czas zakupić nową

Marta z hortkami różnie Limki dopiero coś tam puszczają, Anabellki zaczęły kwitnąć
Silver dollar kwitnie, choć podobno one późne są Teraz nie wiem czy mam pomyłkę, czy to efekt ciepłej wiosny

Gosiu tego powojnika podobno ścina się przy ziemi. Wyrwę go po prostu z siatki

Elu ten powojnik sadzony tej wiosny, na razie super się sprawuje

Anulko ten misiu mi często w kadry włazi Taki wędrujący miś

Trudnepoczatki witaj Asia Ci już pięknie podpowiedziała

Dzięki Asiu
____________________
Ania Ogród Ani :)
anbu 20:16, 17 cze 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Wróciłam, chwilę mnie nie było i nie poznałam mojego ogródka
Zarośnięty strasznie
Od rana tnę, sprzątam, kopię, grabię

A tu pocztówka z Sopotu


____________________
Ania Ogród Ani :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies