Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ani :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ani :)

Kawa 09:18, 30 sie 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Anuś
ale piękniaście!!!!!
róża baronesse mówisz niezmordowana? idę poczytać
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
MagdiCZ 11:43, 30 sie 2018


Dołączył: 26 cze 2018
Posty: 132
Droga Aniu, wyladowalam tutaj poniekad przez Toszke. Pieknie to wszystko wymyslilas i urzadzilas.
Czytam wlasnie Twoja historie i mam pytanie do jezowek - sadzilas je w takich czerwonych doniczkach i przykrywalas kora. Dlaczego w doniczkach? Jezowki mnie rownez bardzo urzekly i chce je u mnie.
____________________
Magdalenka i zielone wariacje
iwka 12:39, 30 sie 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
hej hej helołłł
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
anbu 13:12, 30 sie 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Magda jeżówki sadziłam w ziemi a nie w doniczkach Doniczkami tylko zaznaczałam miejsce, gdzie mają rosnąć rośliny, których wtedy jeszcze nie miałam
Nawet teraz kupuję rośliny, którym stanowiska przygotowywałam wiosną np piwonie Mam nadzieję, że dobrze wytłumaczyłam

Helołłł Iwka :*
____________________
Ania Ogród Ani :)
MagdiCZ 21:43, 30 sie 2018


Dołączył: 26 cze 2018
Posty: 132
anbu napisał(a)
Magda jeżówki sadziłam w ziemi a nie w doniczkach Doniczkami tylko zaznaczałam miejsce, gdzie mają rosnąć rośliny, których wtedy jeszcze nie miałam
Nawet teraz kupuję rośliny, którym stanowiska przygotowywałam wiosną np piwonie Mam nadzieję, że dobrze wytłumaczyłam

Helołłł Iwka :*


Ah- i wszystko jasne! Ciekawy pomysl, zanotuje Dzieki!
____________________
Magdalenka i zielone wariacje
Mary 21:56, 31 sie 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Cześć Aniu,

Słyszałam, że masz rozdrabniacz. Czy próbowałaś wykorzystywać go do rozdrabniania liści? Jak wrażenia?
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
anbu 22:00, 31 sie 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Nie, do liści nie Tylko gałązki. Liście kosiarką z trawnika Em zbiera a na rabatach sobie leżą i mi nie przeszkadzają, ewentualnie mieszam je z korą
____________________
Ania Ogród Ani :)
sylwia_slomc... 10:33, 04 wrz 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
Toszka napisał(a)
Aniu, obawiam się, że oprysk tymolem może być nieskuteczny
Weź, zrób eksperyment i popryskaj gąsienicę np. w pudełku. Zobacz jaka będzie reakcja.
Dziś odkryłam ślady żerowania na kuliszczacch. Od północnej strony. Do tej pory miałam gąsienice tylko na żółtych buksach. I dziś zdałam sobie sprawę, że na tych o żółtych przyrostach łatwo jest zauważyć gąsienice, ale w normalnych buksach, gdzie listki sa mniejsze nic znaleźć nie potrafię.
Z godzinę temu, jak szarówka zaczęła się kilka ciem zaczęło tańczyć nad buksami...

Kurcze siedziałam wczoraj u siebie do ciemka, żeby zobaczyć czy latają i ani jednej nie widziałam, a gąsienice są, mało, ale jednak. co znalazłam to utłukłam nie przyszło mi do głowy wypróbować oprysku wprost na intruza, ale wypróbuję....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:33, 04 wrz 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
Aniu dzięki wielkie za hortensje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anbu 10:35, 04 wrz 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Sylwia nie ma za co Niechaj zdrowo i bujnie rosną i cieszą oko
____________________
Ania Ogród Ani :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies