Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ani :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ani :)

sarenka 08:06, 03 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Aniu, dziękuję za zdjęcia. Drzewa prezentuja się wspaniałle. To one mają pewnie blisko 4 metry wysokości z koroną a za parę lat z 5 metrów?
A czy ta wiśnia ma jakieś specyficzne choroby? Coś jej szkodzi, wiesz może?
____________________
Magda W samym sloncu
Toszka 08:26, 03 lip 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Anulka, no pięknie

Po zobaczeniu kęp przetaczników smuteczek mnie ogarnął, bo moje to wymęczone wypierdki... co ty im robisz, że takie grubasy?


Chętnie zastosuję twoje rady, by moje podtuczyć. Każda rada mile widziana. Zwłaszcza teraz, jak "pół psa" wyzbyło się destruktora pod nazwą ryjówka. Długo nie wiedziałam co mi tak w tym roku wysadza rosliny w górę. Ziemię też. Rabaty wyglądały jak wały p/powodziowe. No i w zeszłym tygodniu Połówka sprawiła mi prezent wyłożony centralnie na chodniku
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
anbu 09:05, 03 lip 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Megi no będą miały z 4-5 metrów. Ambrowce na pewno, bo są szczepiona na wysokości 2,5 + korona. Trzeba je dobrze zapalikować i modlić się podczas burz

Toszka toś mnie teraz zastrzeliła tymi przetacznikami Nic im nie robię Przygotowałam im ziemię standardowo - czyli dodałam sporo kompostu i rosną jak goooopie. Nawet je już dzieliłam i obdarowałam moją siostrę, która też je pokochała
____________________
Ania Ogród Ani :)
Helen 22:24, 03 lip 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8244
anbu napisał(a)
Helen dziękuję
To przetaczniki polecane przez Toszkę - Przetacznik KŁOSOWY ROYAL CANDLES W tym roku kupiłam jeszcze Przetacznik Ulster Dwarf Blue ale nie pokazuje, bo jeszcze malutki
A trawy to tradycyjnie już hakonechloa aureola - moja ulubienica

Ooo, wielkie dzięki za podpowiedzi Całość wygląda obłędnie Chyba będę kopiować
____________________
Helen - Hortensjowo
Mira104 09:23, 24 lip 2019


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Pięknienie rośnie, nie martw się Tosia, moje przetaczniki też mizernie. Aniu ile od płotu sadziłaś cisy, bo się biorę za przód i tak się zastanawiam....
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
Zakrecona 10:46, 26 lip 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Przegapiłam trochę fotek, ale pięknie jak zawsze. Widzę, że bluszcz podrósł ładnie

Aniu, nie różowieją Ci trzmieliny za bardzo jesienią i zimą?

Myślę o takich biało zielonych + cis repandens w nogi, trawy i zawilce na taką przy wjeździe, no i nie chciałabym, żeby mnie irytowała Mam tam metr szeroko.

O ja gapa

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin, niech Ci wszystko rośnie bujnie i zdrowo

____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
beata_m 11:17, 26 lip 2019


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
anbu napisał(a)






wow!!! ale wszystko urosło! A Umbry to już w ogóle, pamiętam chyba te pierwsze zdjęcia Aniu super Ci ogród dojrzewa i pięknie się zagęszcza! Rabaty już wyglądają bogato
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Toszka 21:19, 26 lip 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Anulko, w ostatniej chwili, ale szczere najlepsze życzenia ślę

Jak tam Młody? Dostał się gdzie chciał?
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Johanka77 23:16, 26 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Spełnienia marzeń Ania!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
anbu 07:57, 27 lip 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Mircia no jakieś 50-60 cm od płotu posadź Tak mi się zdaje
Magda pewno trochę różowieją Jakoś mi to nie przeszkadza Zawsze je bardzo lubiłam
Beatko bardzo dziękuję
Toszko dostał się tam gdzie chciał Pękamy z dumy, my rodzice licealisty hi hi Myślę, że Twój także, laureaci już tak mają
Asieńko dziękuję

Cmokam Wszystkich i do zaś
____________________
Ania Ogród Ani :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies