Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB

monteverde 01:09, 04 maj 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ja 2 godziny okrywałam i chowałam rośliny)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Neska 06:45, 04 maj 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Ja wczoraj też okrywałam rośliny. Wróciłam mokra taki śnieg padał. Zasypało nas konkretnie. Straty raczej będą. Teraz widzę, że połamało tulipany. Jednak był też mróz. Dziś zakładamy zimowe ubrania. Spadam szykować się do pracy. Zajrzę wieczorkiem pod warunkiem, że będę miała Internet, bo wczoraj było kiepsko.
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
Gardenarium 08:33, 04 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zobaczymy potem co się porobiło w ogrodach, teraz ruszam na oględziny ogrodu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
danuta_ 08:39, 04 maj 2011


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Współczuję wszystkim, u których były majowe opady - szkoda przecież każdej wyczekiwanej i wypielęgnowanej rośliny. Do mnie na szczęście śnieg nie dotarł, choć bardzo się ochłodziło.
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
Sebek 09:24, 04 maj 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
U mnie dziś nawet nie ma jednej chmurki i świeci słoneczko, ale nie ma też ciepło - ledwo 7 stopni
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
KasiaWB 16:23, 04 maj 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
U mnie całą noc lało i był silny wiatr - trochę połamało rośliny, szczególnie Clematisy potargało i kwiatostany sośnie. Przymrozku jakby nie było. Śnieg nie padał. Większych strat nie odnotowałam. Mam nadzieję, że u innych również, a tam gdzie śnieg był to mam nadzieje, że obszedł się w miarę delikatnie .... tyle ludzkiej pracy....

____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 16:29, 04 maj 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Cały dzisiejszy dzień świeci słoneczko, ale chłodek jest i +8. W nocy podobno było +2.
Dokończyliśmy szybko obrzeże z pozyskanej wtórnie cegły i uciekliśmy do domu, bo wiatr przejmujący brrrr............

Acha! dzisiaj dokonałam niezwykle ważnego zakupu .............. kupiłam ..... kredki )))) będę rysować i kolorować ....... projekt mojego przyszłego ogródka )) coś sama staram się nagryzmolić, ale później liczę na Wasz odzew
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
greglis 17:54, 04 maj 2011


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Przydaje sie jeszcze kalka techniczna można nakładać jeden rysunek na drugi i szybciej zrobić poprawki i korekty
____________________
To będzie zaczarowany ogród
Martek 17:59, 04 maj 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
KasiaWB napisał(a)
U mnie całą noc lało i był silny wiatr - trochę połamało rośliny, szczególnie Clematisy potargało i kwiatostany sośnie. Przymrozku jakby nie było. Śnieg nie padał. Większych strat nie odnotowałam. Mam nadzieję, że u innych również, a tam gdzie śnieg był to mam nadzieje, że obszedł się w miarę delikatnie .... tyle ludzkiej pracy....
Spałaś chyba jak padał śnieg !
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
KasiaWB 18:05, 04 maj 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
greglis napisał(a)
Przydaje sie jeszcze kalka techniczna można nakładać jeden rysunek na drugi i szybciej zrobić poprawki i korekty


Witaj Kasiu, dziękuję za odwiedziny i podpowiedz niezmiernie mi miło, zwłaszcza, że zimą, z zapartym tchem czytałam historię Twojego domu pięknie wszystko zaplanowałaś i wykonałaś ja jestem dopiero na samym początku - niestety ale wiele rzeczy sobie podejrzałam i zanotowałam , ale tutaj pisać o tym nie będę, bo to forum o ogrodach Właśnie dlatego dobrze pamiętam Twoją osobę i wątek jako niezwykłe jestem bardzo ciekawa Twojego ogrodu koniecznie załóż swój wątek
Pozdrawiam !
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies