Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

sarenka 09:10, 10 lis 2018


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Hejka Aurelia, Zawitka- no właśnie debolistna wydawała mi się interesujaca że względu na te liście jesienią

Nie mam co zdjęć dawać, same gole gałęzie zostały.
Próbuje dojść do siebie po migrenie, dziś nie powinno pracować ciężko, ale jeszcze nie wiem czy jak ogarnę obiady to czy nie pójdę przekopać. Czy drobna kora może też być do przekopania?
Dzieci podrobione i ja też, ale robotę trzeba zrobić.
Przekopać, odrzucić na bok i darń dać i zasypać. Taki plan. Nic więcej nie zrobię bo siły nie mam.
____________________
Magda W samym sloncu
Toszka 09:42, 10 lis 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Drobniutkiej kory szkoda na przekopanie - ona najładniejsza na rabaty. Jesli masz zapas kory to tą drobną odłóż na mulczowanie rabat. A ziemię przekopuj z grubszą korą.
Pod kwasolubne od razu trzeba by dodać siarki, bo ta długo wchodzi w reakcję z glebą i potrzebuje czasu. Siarkę trzeba wyliczyć do ph swojej ziemi.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Anda 09:50, 10 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33447
Mamy wątek na temat dębolistnej

https://www.ogrodowisko.pl/watek/3466-hortensja-debolistna-doswiadczenia-w-uprawie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 10:26, 10 lis 2018


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Toszka-ogólnie mam mało kory, bo wczoraj mieliśmy kupić, ale wyszło inaczej i manm 1 worek grubszej kory.

Ewa- dzięki za link, jak się kiedyś zdecyduje to wiem już, gdzie będę szukać informacji

Niestety mam kontynuacje bólu z wczoraj czyli to już po ad 24 godz, narazie wyglądam tylko przez okno i zastanawiam się czy coś porobić czy nie
____________________
Magda W samym sloncu
Anda 10:30, 10 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33447
Weź tabletkę i się nie męcz.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 11:38, 10 lis 2018


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Anda napisał(a)
Weź tabletkę i się nie męcz.

Wzięłam, jest lepiej,ale i tak nie super wczoraj też brałam i nic nie pomogły.
____________________
Magda W samym sloncu
Aurelllia 12:14, 10 lis 2018


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Megi a może jesteś meteopatką czyli jesteś wrażliwa na zmiany pogody wtedy właśnie każdy skok ciśnienia albo zmiany z wyżu na niże odczuwa się bólami głowy i złym samopoczuciem
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
sarenka 12:50, 10 lis 2018


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Aurelllia napisał(a)
Megi a może jesteś meteopatką czyli jesteś wrażliwa na zmiany pogody wtedy właśnie każdy skok ciśnienia albo zmiany z wyżu na niże odczuwa się bólami głowy i złym samopoczuciem

Bóle głowy, mam niezależnie od pogody, chco czasem i ona ma wpływ. Na pewno brak snu wpływa na zmęczenie. Marzy mi się przespaną noc taki zwykły odpoczynek
____________________
Magda W samym sloncu
zoja 15:46, 10 lis 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
sarenka napisał(a)

Bóle głowy, mam niezależnie od pogody, chco czasem i ona ma wpływ. Na pewno brak snu wpływa na zmęczenie. Marzy mi się przespaną noc taki zwykły odpoczynek


Badalas to u lekarza???
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Anda 11:38, 11 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33447
Jak się czujesz dzisiaj?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies