Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

sarenka 14:27, 16 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Przyznam się bez bicia,że zapomnialam podsypać nawozu pod hortensje...mam taki w płynie specjalnie do hortek, ewentualnie jeszcze mam azofoske czy coś tam do tuj,iglaków.
Który zastosować? Bo tak deszcz pada i pada aż o tym nawozie sobie przypomniałam...
____________________
Magda W samym sloncu
Wiolka5_7 14:30, 16 maj 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20505
Daj ten w płynie do hortensji,to szybko zadziała
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sarenka 14:38, 16 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Wiolka5_7 napisał(a)
Daj ten w płynie do hortensji,to szybko zadziała
to ode, rozrobie go i podleje

Ponoć już nie można przesadzać hortensji? Że teraz to już lepiej jesienią,a ja teraz w ciągu 1-2 tyg mam zamiar poprzesadzac swoje. Może dadzą rade
____________________
Magda W samym sloncu
MalgosiaW 14:51, 16 maj 2019


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Ja też dzisiaj lałam nawóz pod hortensje. Specjalnie piszę pod. Bo ostatnio jak nawoziłam biohumusem po roślinach, nawet nie było jakiegoś specjalnego słoneczka a liście roślin, głównie róż mi wybarwiło, zrobiło plamki. Niby nic groźnego ale dziwnie to wygląda. Mam berberysa Admiration. Lubię go bo powoli rośnie, można formować. Polecam bardzo
sarenka 14:56, 16 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
MalgosiaW napisał(a)
Ja też dzisiaj lałam nawóz pod hortensje. Specjalnie piszę pod. Bo ostatnio jak nawoziłam biohumusem po roślinach, nawet nie było jakiegoś specjalnego słoneczka a liście roślin, głównie róż mi wybarwiło, zrobiło plamki. Niby nic groźnego ale dziwnie to wygląda. Mam berberysa Admiration. Lubię go bo powoli rośnie, można formować. Polecam bardzo
Gosiu, a teraz czym nawozilas hortensję? Mam biohumus też, ale one chyba potrzebuje tego specjalnego do hortek?
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 16:06, 16 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Przestało padać, świeci słońce- wyszłam i nie wiem w co ręce włożyć czy przekopywać z dobtociami,czy inną rabatę kopać gdzie po niedzieli chce sądzić czy pielic czy jeszcze co innego
____________________
Magda W samym sloncu
Anda 16:17, 16 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33507
sarenka napisał(a)
Ewa, będę mieć rośliny to poustawiam i wtedy w razie co jeszcze skorygujesz ustawienie,dobrze?


Właśnie podliczam trawy i zaraz będę zamawiała


Jak poustawiasz to wolaj Tylko w weekend mnie nie bedzie, wiec wiesz, nie bij za spoznienie jakby co

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 16:39, 16 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Anda napisał(a)


Jak poustawiasz to wolaj Tylko w weekend mnie nie bedzie, wiec wiesz, nie bij za spoznienie jakby co


Ewa, będę czekała na Ciebie tyle ile będzie trzeba ja też zanim jeszcze przekopie tą rabatę i przygotuje do końca to trochę minie
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 17:29, 17 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Trawy dotarły. Jakieś jasne by się przydały chyba? Może hakonki jakieś? Tyle,że gdzie?
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 17:32, 17 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Czy te suche można wyciąć czy to nie istotne i w niczym nie przeszkadza?
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies