Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

sarenka 16:27, 21 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ewa- dziękuję Ci dobra kobieto
Czyli nie dawać tam carexow tylko hakone?
A coś z szerokimi liśćmi to co na przykład?
Ilość tujek kulek i carexow może być zamieniona?


Może w przerwie miedzy opadami uda mi się trawy ustawić i sfotografować
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 16:54, 21 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Tak trawy ustawiłam. Ok? Patrzę,że ze 3 kupki się zmieszczą może jeszcze. To jutro będę sadzić
____________________
Magda W samym sloncu
Anda 17:01, 21 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
sarenka napisał(a)
Ewa- dziękuję Ci dobra kobieto
Czyli nie dawać tam carexow tylko hakone?
A coś z szerokimi liśćmi to co na przykład?
Ilość tujek kulek i carexow może być zamieniona?


Może w przerwie miedzy opadami uda mi się trawy ustawić i sfotografować


Może być że zamieniłam niechcący te ilości roślin Nie było to zamierzone.

Coś z szerokimi liśćmi to np. bergenia albo brunnera. Tylko nie wiem, czy brunnera da radę. Ile masz tam dokładnie słońca na tym odcinku?

Hakone mi się tam bardziej widzi.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:02, 21 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
sarenka napisał(a)
Tak trawy ustawiłam. Ok? Patrzę,że ze 3 kupki się zmieszczą może jeszcze. To jutro będę sadzić


Na zdjęciu wygląda to bardzo dobrze
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 17:08, 21 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
To nie dawać Carex? Zrobię jak mi napiszesz

Oj,słońce tam jest od samiutkiego wschodu i powoli zacienia się od okolo13. Myślę,że koło 15 w cieniu będzie,ale nie wcześniej
____________________
Magda W samym sloncu
Zakrecona 17:13, 21 maj 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Zrobisz zbliżenie swojej hakone, bo moja Aureola wydaje się być bardziej żółta niż zielona? Gdzie kupiłaś?
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Anda 17:28, 21 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
Trzy rodzaje traw na jednej rabacie? Pennisetum, hakone i carexy? Wg mnie dwie wystarczą. Albo hakone albo carexy Decyduj co wolisz
Kulki tujki być powinny, żeby uspokoić całość

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 18:07, 21 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Zakrecona napisał(a)
Zrobisz zbliżenie swojej hakone, bo moja Aureola wydaje się być bardziej żółta niż zielona? Gdzie kupiłaś?
nie mam hakonek jeszcze tylko Carex póki co
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 18:09, 21 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Anda napisał(a)
Trzy rodzaje traw na jednej rabacie? Pennisetum, hakone i carexy? Wg mnie dwie wystarczą. Albo hakone albo carexy Decyduj co wolisz
Kulki tujki być powinny, żeby uspokoić całość

chyba hakone są jaśniejsze i rozświetlą bardziej ta rabatkę tak myślę
____________________
Magda W samym sloncu
AnnaCh 19:54, 21 maj 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ale masz super długą rabatę
Jeżeli mogę coś poradzić, to ostatnio na all, kupiłam siatkę cieniującą 90% 25 metrów za 80 zł i powiesiłam na płot, chwasty nie przechodzą, ich kłoski się nie przewieszają, nie sieją się tak i jak podlewam, to woda spływa po tej siatce na moją stronę Polecam, bo widzę, że u CIebie za płotem też nie za dobrze.
Reszty jeszcze nie doczytałam co tam planujesz, ale ustawienie trawek wygląda na zdjęciu bardzo dobrze
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies