Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

Anda 08:27, 14 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Mariella pisała, że jesienna o wiele ładniejsza od pozostałych

Pomiędzy rozplenice posadź albo liatry i rozchodniki, albo jeżówki i rozchodniki. Wszystkie trzy gatunki kwitnące to już będzie za dużo.

A dlaczego Baronessa jest tak z boku wciśnięta?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 08:54, 14 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Anda napisał(a)
Mariella pisała, że jesienna o wiele ładniejsza od pozostałych

Pomiędzy rozplenice posadź albo liatry i rozchodniki, albo jeżówki i rozchodniki. Wszystkie trzy gatunki kwitnące to już będzie za dużo.

A dlaczego Baronessa jest tak z boku wciśnięta?

Bo mąż stwierdził, że nie znalazł dla niej miejsca y

Dać ją bliżej trzmielin?
____________________
Magda W samym sloncu
SlonecznyOgrod 12:37, 14 maj 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Trawkę, którą pokazałaś to pewnie szczotlicha, podobna do kostrzewy ale bardziej najeżona.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
sarenka 14:43, 14 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
SlonecznyOgrod napisał(a)
Trawkę, którą pokazałaś to pewnie szczotlicha, podobna do kostrzewy ale bardziej najeżona.


Dzięki Daria. Wygooglam jak obiad zrobię
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 18:00, 14 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ewa, posadzę w takim razie różowe i białe jeżówki i rozchodniki. Chciałam kupić takiego z ciemnymi liśćmi.
Do Hameln to szukać takich rozchodnikow około 60 cm, nie niższe pewnie?
____________________
Magda W samym sloncu
Anda 18:19, 14 maj 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Baroneske posadzilabym bardziej z przodu. Moglabys wyjac jedna rozplenice i zamiast niej posadzic z boku trzmielin ta roze.

Do Hameln koniecznie wyzsze rozchodniki, 60 cm musowo
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 18:22, 14 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ewa, będę mieć rośliny to poustawiam i wtedy w razie co jeszcze skorygujesz ustawienie,dobrze?


Właśnie podliczam trawy i zaraz będę zamawiała
____________________
Magda W samym sloncu
AnnaMS 13:51, 15 maj 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Megi jeszcze u Ciebie nie byłam (chyba), teraz hasam z kubkiem herbaty u Wioli - Małymi krokami - nie wiem czy to aktualne, pytałaś się o berberysy Admiration, ja mam 3 sztuki, rosną powoli, można ciąć, ładnie się wybarwiają, polecam, później wpadnę obejrzeć Twoje poczynania
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
sarenka 21:04, 15 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
AnnaMS napisał(a)
Witaj Megi jeszcze u Ciebie nie byłam (chyba), teraz hasam z kubkiem herbaty u Wioli - Małymi krokami - nie wiem czy to aktualne, pytałaś się o berberysy Admiration, ja mam 3 sztuki, rosną powoli, można ciąć, ładnie się wybarwiają, polecam, później wpadnę obejrzeć Twoje poczynania


Hejka
Miło mi,że zajrzałas co prawda u mnie mało się dzieje bo ja mało wylewna jestem, ale jakby co to zapraszam w moje skromne progi
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 14:06, 16 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Wiesz co Aniu,jak będę kupować online rośliny to na pewno kupię parę sadzonek Berberysu Admiration na taka krótka obwódkę bym go dała
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies