Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

sarenka 08:02, 02 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Poszukuje też roślin, które o tej porze kwitną, bo aktualnie kwitnie tylko orlik i szlawie ( rosną obok siebie,a tam są chyba aż 3 odmiany (a mam 4 Sztuki) to chyba należałoby ja rozdzielić i dać gdzieś indziej?? Ewa, jak myślisz?

Może uda mi się w tym tygodniu zamówić rozchodnik i aureolke...

Ewa, jak będę kupować jeżówki to lepiej kupić 2-3 sztuki jednej odmiany,co nie? Chce je dać do tej rabaty co mi ja planowałas.patrzac na finanse mogę kupić jakieś 7-8 sztuk maksymalnie, a one takie ładne są,że nie mogę się zdecydować
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 08:06, 02 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ogólnie to ostatnio mnie oświeciło,że źle posadziłam na nowej rabacie rozchodnikow i te różowe jeżówki co miałam. Bo zamiast posadzić plamami to dalama pojedynczo...jakieś zaćmienie miałam bo przecież na rysunku sobie to zaznaczyłam...przesadzać je znowu czy zostawić i dopiero na jesieni je przesadzić??
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 08:14, 02 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 08:17, 02 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
mam taką ogromną jeżówke, nie wiem co to za odmiana, ale liście ma ogromne. Będzie bladoróżowa
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 08:59, 02 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Jeszcze mam takie pytanie, w szpaler hortensji ( limelight oraz Annabelle) pomiędzy miał iść po 2sstuki ML. Jednak nie wiem czy będę miała kasę na nie i zastanawiam się czy Miskant Klein Fontane by pasował tam?
Jak myślicie? To bym go dziś tam posadziła
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 15:14, 02 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Zmieniło się trochę dzięki Wioli

No więc na tą rabatę bym kupiła Sensation pink, tylko czy nie będzie za niską żeby być za Hameln?

Czy do takiego szpaleru pod dom pasuje Brunnera Jack Frost pomiędzy te moje funkie? Czy brunnera łatwo się dzieli? Na wiosnę czy na jesieni? Bo kupiłabym 4-5 sztuk maks.

No i od razu bym zamówiła jednak ML

Na tą rabatę kupić kulki Danica czy inne zimozielone? No i jeszcze będę szukała trzemiliny tej emeraldgold na pniu.( Nie pamiętam nazwy)
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 15:16, 02 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Wiem, że licho wygląda ta rabata no i na.pewno brakuje tych zimozielonych i jeszcze hakone Aureola do kupienia
____________________
Magda W samym sloncu
malinia 15:39, 02 cze 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
Zimozielone sa fajne bo jednak te rabaty wiosna które bazują tylko na trawie i hortensji to potem długo są biedne ;/
Ja teraz wszystkie wrzosy upchalam w jedno miejsce a główna rabate z trawami będę robić szpaler berberysow żeby właśnie zima i wiosna nie bylo lysego placka.
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
sarenka 15:50, 02 cze 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Malwina, a jakie berberysy wybrałaś? Mi się podobają Admiration
____________________
Magda W samym sloncu
malinia 15:52, 02 cze 2019


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
sarenka napisał(a)
Malwina, a jakie berberysy wybrałaś? Mi się podobają Admiration

Aurea i cherry Tower
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies