Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

sarenka 19:00, 19 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Znalazłam, Ewa, na stronie 263 jest ten mój "planik" możesz rzucić okiem w wolnej chwili
____________________
Magda W samym sloncu
Kasiolaaa 19:03, 19 wrz 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
fanie ze roze baronesse zamowilam bo jest piekna
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
sarenka 19:12, 19 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Kasiolaaa napisał(a)
fanie ze roze baronesse zamowilam bo jest piekna


Jest pięrkna, i czaję się na jakąs inną- oczywiście jak najmniej problemtyczną powtarzająca kwitnienie...a może kupię jeszcze jedną Baronke ?


Ewa- a te kwiaty Baronessy to co myślisz o tych kwiatach z tego pędu? ( bo on wysoki na ponad metr
____________________
Magda W samym sloncu
Anda 20:28, 19 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
sarenka napisał(a)


Jest pięrkna, i czaję się na jakąs inną- oczywiście jak najmniej problemtyczną powtarzająca kwitnienie...a może kupię jeszcze jedną Baronke ?


Ewa- a te kwiaty Baronessy to co myślisz o tych kwiatach z tego pędu? ( bo on wysoki na ponad metr


Jesienią róże często wypuszczają takie baty. Patrząc na fotkę myślę, że to bat, a nie dzik. Te kwiaty na zdjęciach to z tego bata? Jeśli tak, to jest to na pewno Baronessa Podkładki mają zupełnie inne kwiaty od części szlachetnej.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 20:30, 19 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
sarenka napisał(a)
Znalazłam, Ewa, na stronie 263 jest ten mój "planik" możesz rzucić okiem w wolnej chwili


Wiesz co, Ty będziesz tam miała jeszcze drzewa owocowe, czyli więcej koron kulistych, tak? Może rzeczywiście fajnie by było powtórzyć tą kolumnę? Może właśnie jarząbka? On jest śliczny cały sezon
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 06:44, 20 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ewa, a wiesz,że ja myślałam,że bat i dzik to jest to samo? no uśmiałam się z siebie z rana

Nie wiem czy u nas będą owocowe poza dwoma co już są, choć ja bym chętnie antonówka czy szara rentę,ligol posadziła, ale muszę zobaczyć jakie są dostępne sadzonki i jak docelowo rosną te drzewa

A czy maliny potrzebują jakiegoś specjalnie przygotowanego podłoża czy standardowo działać?
____________________
Magda W samym sloncu
Kasiolaaa 06:58, 20 wrz 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
ja zamowilam 4 baroneski dla lepszego zageszczonego efektu
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
sarenka 07:18, 20 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Kasiolaaa napisał(a)
ja zamowilam 4 baroneski dla lepszego zageszczonego efektu

To bardzo dobry pomysł ja mam małą ta rabatę, ale może jeszcze dwie by się zmieściły
____________________
Magda W samym sloncu
Anda 07:29, 20 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Pomyłki się zdarzają

Maliny lubią żyzne i przepuszczalne podłoże. Lubią kompost, wiosną wiórki rogowe i najważniejsze jest mulczowanie, bo płytko sie korzenią. No i maliny puszczają odrosty. U mnie nawet czasem ponad metr od rośliny matecznej.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 08:53, 20 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ostatnie pąki Baronessy

____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies