Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Skrawek raju na ziemi... działka na stepie

Pokaż wątki Pokaż posty

Skrawek raju na ziemi... działka na stepie

Hana75 21:38, 01 lis 2015


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Basilikum napisał(a)
a moge spytac czego uczysz?


Kiedyś informatyki w szkole,
a od 10 lat jestem logopedką
w przedszkolach.
A Ty?
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
Basilikum 09:35, 02 lis 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
a ja w przedszkolach ale nie logopedka

A fachberufschule fajnego fachu uczy
u nas to normalne, ze duzo praktyki jest jeden dzien szkoly w tygodniu wystarczy, reszta to praktyka.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Hana75 12:50, 02 lis 2015


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Basilikum napisał(a)
a ja w przedszkolach ale nie logopedka

A fachberufschule fajnego fachu uczy
u nas to normalne, ze duzo praktyki jest jeden dzien szkoly w tygodniu wystarczy, reszta to praktyka.

Izabelo
Szkoda, że u nas tak dzieciaków nie uczą. Obecnie brak specjalistów i rzemieślników.
Wszyscy są od wszystkiego. Wtłacza się do głowy wiedzę, która się później nie przydaje. Młodzi idą do pracy i nic nie potrafią, za to wymagania finansowe mają olbrzymie.
U nas zaczyna się źle dziać nawet wśród rodziców dzieci z przedszkola. Rodzice chętnie by zostawiali dzieci w przedszkolu od rana do nocy i na przedszkole przerzucają całą opiekę. Oni gdy zabierają dzieci do domu nie wychodzą z nimi na spacery, nie bawią się z dziećmi, mało rozmawiają tylko podtykają dzieciakom smartfony, tablety lub włączają TV, żeby dzieci im nie marudziły.
A ja mam ręce pełne roboty, bo przez to, coraz więcej dzieci ma opóźniony rozwój mowy i wady wymowy
Co za czasy ...
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
Hana75 13:00, 02 lis 2015


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Dominika11 napisał(a)
jedni zostawiają na szczęście kłódki, a inni buty

Też mnie to zastanawiało, dlaczego trampki?
Na trzech drzewach dyndały te trampki

A z kłódkami też mam zrobione jakieś zdjęcie
Musze poszukać i wstawić.
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
Basilikum 13:14, 02 lis 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
zrobili impreze pod drzewami i wrocili na bosaka do domu
Ponoc niemiecki System ksztalcenia zawodowego jest jednym z najlepszych.
U nas z dziecmi tez tak jest, malo zabaw z rodzicami i najlepiej wszystko przedszkole powinno zalatwic. na szczescie jest tu jeszcze duzo normalnych rodzicow.
Ja mam kilkoro dzieci obcokrajowcow i u nas dochodzi nauka jezyka. najgorzej dla mnie jak rodzice mieszkaja latami w Niemiczech i wysylaja dziecko rok przed szkola do przedszkola i to dziecko ani me a ni be
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Hana75 17:52, 04 lis 2015


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Coby nie być gołosłowną

Na moście w Bolzano. Niestety nie wiem co to za rzeczka tam płynie.
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
Hana75 17:55, 04 lis 2015


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
A jak Wam się podobają w Merano (na 15 stronie)
fortepian i dżokeje na koniach.
Jak dla mnie: dzieła sztuki ogrodniczej
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
Basilikum 18:34, 04 lis 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Dzokejow widzialam ale fortepian jakos przeoczylam, super sa zeczywiscie mistrzostwo swiata zbudowac taka makiete ale i utrzymac, by przez sezon caly czas ladnie wygladala.
Klodek takich jest pelno we Wroclawiu
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Hana75 19:17, 04 lis 2015


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Basilikum napisał(a)
Dzokejow widzialam ale fortepian jakos przeoczylam, super sa zeczywiscie mistrzostwo swiata zbudowac taka makiete ale i utrzymac, by przez sezon caly czas ladnie wygladala.
Klodek takich jest pelno we Wroclawiu


Z tymi kłódkami to jakaś moda. Co mostek, balustrada ... to kłódki. W Toruniu też nad Wisłą, na moście i na takim podeście widokowym.
Jeśli się nie mylę, to młodzi w ten sposób "swoją miłość do siebie spinają"
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
Basilikum 19:23, 04 lis 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
mylisz sie tylko w tym, ze mlodzi
mysle, ze starsi tez
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies