Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Skrawek raju na ziemi... działka na stepie

Pokaż wątki Pokaż posty

Skrawek raju na ziemi... działka na stepie

Basilikum 21:24, 14 mar 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Poradnikod Mazenki widze, ze krazy po ogrodowisku

ja remontowalam rok temu lazienke. Na szczescie mamy dwie wiec nie bylo takiego problemu. Teraz mnie czeka kuchnia, jadalnia i salon ale to za rok. Tak od 10 lat remontujemy
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Hana75 21:27, 14 mar 2016


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Edyta10 napisał(a)
ooo fajny poradnik o trawach, pożyczę jeśli pozwolisz

Pozwalam
to od Dominiki.
Ciachnęłaś już róże? Nie boisz się przymrozków.
U nas dzisiejszej nocy było -4 st.C.
Masz jakieś zdjęcie po cięciu? Kopczyki też już rozgarnięte?
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
Hana75 21:28, 14 mar 2016


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Kupiłam nawóz do róż i zastanawiam się czy to dobra pora,
żeby podsypać już krzaczki? To mój pierwszy raz
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
Edyta10 23:12, 14 mar 2016


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Hana75 napisał(a)

Pozwalam
to od Dominiki.
Ciachnęłaś już róże? Nie boisz się przymrozków.
U nas dzisiejszej nocy było -4 st.C.
Masz jakieś zdjęcie po cięciu? Kopczyki też już rozgarnięte?


jeszcze nie ciachnęłam, wstrzymuję się ze względu na te przymrozki właśnie, jak ciachnę chyba pod koniec miesiąca to kopce rozgarnę i dam nawóz i kompost
____________________
Ogródek nad jeziorem
Milka 14:40, 15 mar 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Hana75 napisał(a)
I klamka zapadła. Trochę jeszcze maż kaprysił (jak nasza pogoda) ale ostatecznie zgodził się na remont. Na początku maja ruszamy z gruntownym remontem mieszkania a na ten czas przeprowadzamy się na działkę.
Modlę się o ciepłą majową pogodę, żebyśmy nie zamarzli w naszym drewniaczku
Pozdrawiam wszystkich
byle do wiosny...

Ale w sumie fajnie, bo przyroda pod nosem, remont idzie, tylko te wybory takie trudne. Zaganiani jesteśmy w dzisiejszych czasach okrutnie, ten czas, jak złodziej ucieka, cmokam Hanuś
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Basilikum 15:42, 15 mar 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
jakbys sie na wanne decydowala w lazience to polecam wklad styropianowy. Wooda dluzej jest ciepla i mozna siedziec i siedziec
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Hana75 17:03, 16 mar 2016


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Basilikum napisał(a)
jakbys sie na wanne decydowala w lazience to polecam wklad styropianowy. Wooda dluzej jest ciepla i mozna siedziec i siedziec

Dobra rada Izka. Będzie wanna.
Mamy dwie łazienki. W jednej wanna, wc, pralka, umywalka i szafka, a w drugiej "małej" prysznic mała umywalka i kocia kuweta
Nasza pannica od ponad roku nas wykańcza przesiadywaniem w łazience. Trwa to od 30-60 min. Niby się myje ale włazi do łazienki z tabletem i albo ogląda filmy albo siedzi na facebooku.
Niestety nie pomagają prośby i groźby. Musimy w miejscu prysznica zrobić drugie WC.
Wanna będzie zatem z parawanem, bo latem nie ma nic lepszego jak prysznic po pracy
Za to zimą wanna...
Trzeba to jakoś pogodzić.
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
Hana75 17:22, 16 mar 2016


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Milka napisał(a)

Ale w sumie fajnie, bo przyroda pod nosem, remont idzie, tylko te wybory takie trudne. Zaganiani jesteśmy w dzisiejszych czasach okrutnie, ten czas, jak złodziej ucieka, cmokam Hanuś

Irenko jak zamieszkamy na działce to będziemy prawie 30 km od remontu i pracy. Codzienne dojazdy do pracy, szkoły, kontrola w mieszkaniu, ganianie po sklepach, marketach i Bóg wie gdzie jeszcze
Nadzieja, że będzie ładna pogoda i choć wieczory, na łonie natury będziemy miło spędzali.
Buziaczki
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
Hana75 17:33, 16 mar 2016


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Edyta10 napisał(a)


jeszcze nie ciachnęłam, wstrzymuję się ze względu na te przymrozki właśnie, jak ciachnę chyba pod koniec miesiąca to kopce rozgarnę i dam nawóz i kompost

Kupiłam nawóz do róż. Czyli zasilić można teraz a z przycinaniem wstrzymać się do stabilniejszej pogody.
Edytko, dajesz nawóz i kompost...
Dużo tego kompostu?
I jeszcze, obrywa się stare liście? Wydaje mi się, że przemroziły się.
A oprysk profilaktyczny jaki zrobić?
Pozdrawiam
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
Basilikum 18:22, 16 mar 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ja tez mam wanne z parawanem i prysznicem, bardzo to praktyczne a ja bardzo lubie sie w wodzie moczyc wiec sam prysznic nie wchodzi w rachube.
Moze Twoja panna z tabletem sie na dzialeczce odzwyczai od przesiadywania w lazience
Skomplikowane to bedzie ale za to jak juz skonczycie remont bedzie pieknie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies