Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sprzeczność w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Sprzeczność w ogrodzie

Anda 14:20, 28 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
U mnie pomidorki wlasnie zaczynaja sie pokazywac Wysialam trzy rozne odmiany. Zobaczymy, ktora bedzie najsmaczniejsza
Fajnie, ze wrocilas
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
zoja 15:10, 28 mar 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
jestes
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Jana 20:15, 28 mar 2018


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
anabuko1 napisał(a)
To fajnie, ze jesteś Janeczko i obudzona ze snu zimowego już wyszłaś ??
Ja też czekam na wiosnę ??
Ale coś nie chce do nas przyjść.
Pomidorki też wysialam. W większości już się pokazały.
śnieg masz ?? U mnie jeszcze trochę jest. ;(
Pozdrawiam cieplutko
wybudziłam się nie było mnie tak długo bo w pracy mam urwanie głowy ale niestety w najbliższym czasie nie będzie lepiej..... Ogród mnie relaksuje i zapominam o wszystkim,muszę odreagować na ile mi czas pozwoli niby kalendarzowa wiosna już jest ale u mnie zimno temperatura koło zera oscyluje....dziś skrobałam znowu szyby a wczoraj śnieg znowu spadł i było biało,dziś nie ma po nim śladu...pomidorki wysiałam te co w zeszłym roku bo zostały mi jeszcze nasionka oraz nowe żółte koktajlowe...tych ostatnich jestem bardzo ciekawa
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 20:19, 28 mar 2018


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Anda napisał(a)
U mnie pomidorki wlasnie zaczynaja sie pokazywac Wysialam trzy rozne odmiany. Zobaczymy, ktora bedzie najsmaczniejsza
Fajnie, ze wrocilas
dziękuję za tak miłe powitanie moje pomidorki już przepikowałam czekam teraz cierpliwie aż urosną zaznacz sobie którą odmianę wysiałaś i która ci będzie smakować,ja niby to robiłam ale potem kartki pogubiłam teraz tylko pamiętam że smakowały mi najbardziej koktajlowe czarne i czerwone
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 20:23, 28 mar 2018


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
zoja napisał(a)
jestes
jestem powoli zabieram się do pracy....ogrodem niestety to co zostało nie mogę nazwać ale trzeba to powoli uporządkować. Pracy od groma, fotek nie będę żałować niestety tylko dla tych o "mocnych nerwach" muszę zaglądnąć co wysiałaś
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 20:26, 28 mar 2018


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Dla was moja wiosna
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 20:32, 28 mar 2018


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
pierwsze krokusy wyszły reszta cebulowych się ociąga ruszyły floksy i chyba sasanka
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 20:43, 28 mar 2018


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Jest zimno i w ogrodzie nie da się robić czekam na ocieplenie ale by nie marnować czasu dziś usunęliśmy płot drewniany i słupki które oddzielały sad od warzywnika...w tym roku będzie mała rewolucja bowiem w miejscu warzywnika teraz będą kury, wspominałam że mamy ich kilkanaście w porywach do kilkudziesięciu sztuk? A stary sad wycinamy wyrównamy o tu będzie nowe miejsce na warzywa dlatego w tym roku nie szalejemy z warzywami...
Ale sałata rzodkiewka i kapusta już wysiane
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Gruszka_na_w... 06:55, 29 mar 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Zawirowań w pracy współczuję, ale ogród z pewnością będzie świetną odskocznią.
Rozsmakowałam się w zeszłym sezonie w suszonych pomidorach. Zmobilizowało to mnie do wysiewów w domu, bo zależało mi na konkretnych odmianach.
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Jana 08:37, 31 mar 2018


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Zawirowań w pracy współczuję, ale ogród z pewnością będzie świetną odskocznią.
Rozsmakowałam się w zeszłym sezonie w suszonych pomidorach. Zmobilizowało to mnie do wysiewów w domu, bo zależało mi na konkretnych odmianach.
Pozdrawiam serdecznie.
Haniu wspaniały pomysl by zużytkować nadmiar pomidorów może wypróbuję
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies