Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

inka74 20:35, 25 lip 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Anda napisał(a)
W tym roku zmieniałam już okulary, myślisz że jeszcze raz muszę?
Moja Summer ma teraz chyba 5 sezon. Musiałabym sprawdzić w kompie.
Eisvogel widziałam tylko w sklepie Tantau w necie i dwóch innych wysyłkowych. Nie ma jej w największych szkółkach różanych, co mnie dziwi.

Coś słabo dobrali te twoje okulary
Eisvogel wrzuciłam u mnie różne stadia kwiatu do dziś. W sumie to nowosc 2016 i może być tak że jeszcze mało sadzonek jest do sprzedaży lub Tantau ogranicza sprzedaż nowości specjalnie tylko do siebie lub źle ją reklamował lub firmy czekają na opinie po sezonie. Nie mam pojęcia.

EDIT: Jolanka swoją Eis pokazała. Bardziej rozwinięta
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6593-ogrod-z-usmiechem?page=681
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
abiko 21:37, 25 lip 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
HAHa okularowo się zrobiło Ja swoje też już w tym roku zmieniałam to pewnie dlatego dojrzałam
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
babka 21:40, 25 lip 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Makusia napisał(a)
Rutewka mnie bawi- cudna, nieśmiała, a jednak gwiazda z niej- takie niby nico, a urok w niej niesamowity!


O to to, też tak pomyślałam
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
20:44, 26 lip 2017
przyszłam na sesje ozanki lsniącej ....zawcześnie? poczekam cierpliwie na foty ...zaciekawiłas mnie nią ...ale napewno ona u mnie bukszpanów nie zastapi ...ale mam jeszcze inne miejsca gdzie takie niskie zywopłociki by mi pasowały ....ale nie bede juz szła w bukszpany w nowych miejscach
Jana 20:47, 26 lip 2017


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Ewka czy młode róże można czymś nawozić? np magiczną siłą do róż?
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Anda 20:54, 26 lip 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33546
eee_taam napisał(a)
przyszłam na sesje ozanki lsniącej ....zawcześnie? poczekam cierpliwie na foty ...zaciekawiłas mnie nią ...ale napewno ona u mnie bukszpanów nie zastapi ...ale mam jeszcze inne miejsca gdzie takie niskie zywopłociki by mi pasowały ....ale nie bede juz szła w bukszpany w nowych miejscach


Fotek niet niestety Nie wiem, czy jutro mi się uda je zrobić. Spróbuje
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 20:56, 26 lip 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33546
Jana napisał(a)
Ewka czy młode róże można czymś nawozić? np magiczną siłą do róż?


Sprawdziłam w necie i jest tam dość dużo azotu. Kiedy sadzilaś tą różę? Była z gołym korzeniem czy w doniczce kupowana?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
21:11, 26 lip 2017
Anda napisał(a)


Fotek niet niestety Nie wiem, czy jutro mi się uda je zrobić. Spróbuje


wrócisz to zrobisz ..nie pali sie
Ewa777 23:11, 26 lip 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18493
Przed Tobą urlop, więc miłego wypoczynku życzę
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
adewzuol 14:37, 27 lip 2017


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Cześć Ewa, przysłała mnie babka, proszę Cię zajrzyj do mnie, może doradzisz coś w temacie róż?
Szybciutko obejrzałam wizytówkę i kilka ostatnich stron Twojego wątku, jaka różnorodność bylinek u Ciebie, wielu nawet nie znam. W wolnej chwili przespaceruje się od początku. Zaznaczam
____________________
Ewelina W piaskownicy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies