Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

AsiaK_Z 15:12, 27 lip 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Ewcia, wypoczywaj i do miłego zobaczenia
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Warmia 15:31, 27 lip 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Ewcia, blacik pod słynny zlew się szykuje. Jest prawie pewne, że będzie gotowy na Twój przyjazd.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Anda 08:23, 28 lip 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33593
Dzieki za zyczenia wyjazdowe


Marti, widzialam Mam plany sie do Ciebie przeprowadzic
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Warmia 08:32, 28 lip 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Anda napisał(a)
Dzieki za zyczenia wyjazdowe


Marti, widzialam Mam plany sie do Ciebie przeprowadzic


O mamuniu, wiesz, że bardzo bym chciała żebyś mieszkała bliżej, ale to to już będzie jak Gwiazdka w lecie. Tyle szczęścia na raz.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Anda 08:43, 28 lip 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33593
Warmia napisał(a)


O mamuniu, wiesz, że bardzo bym chciała żebyś mieszkała bliżej, ale to to już będzie jak Gwiazdka w lecie. Tyle szczęścia na raz.


Martus, ja tez bylabym przeszczesliwa Gwiazdka w lecie to tylko w Australii niestety

Kurcze, ja wyjezdzam, a roze i byliny mi sie zbieraja do kolejnego kwitnienia. Munstead i Abraham maja takie nabrzmiale paczki. Buuu... No coz, nie mozna miec wszystkiego. Moj Haussitter bedzie sie napawal ich zapachem i bedzie zajadal moje ogorki i pomidory
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Warmia 09:03, 28 lip 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Anda napisał(a)


Martus, ja tez bylabym przeszczesliwa Gwiazdka w lecie to tylko w Australii niestety

Kurcze, ja wyjezdzam, a roze i byliny mi sie zbieraja do kolejnego kwitnienia. Munstead i Abraham maja takie nabrzmiale paczki. Buuu... No coz, nie mozna miec wszystkiego. Moj Haussitter bedzie sie napawal ich zapachem i bedzie zajadal moje ogorki i pomidory


Ja tak miałam co roku. Wyjeżdżałam na wakacje, a moim ogrodem cieszyła się mama i moi sąsiedzi i znajomi, którzy zajadali się pomidorami i ogórkami z mojej szklarni. Takie życie ogrodnika. Dobrze przynajmniej, że nic się nie marnowało, a ogród był zaopiekowany.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
jolanka 09:11, 28 lip 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Miłego odpoczynku i wspaniałych wrażeń urlopowych Jestem ciekawa co przywieziesz sobie do ogrodu ,
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
kasja83 13:40, 28 lip 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Udanych wakacji!!wypoczywaj
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
tulucy 18:20, 28 lip 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
i u mnie w tym roku tak, zresztą w ubiegłych podobnie... pomidory zaczynają, róże się zbierają... jedyne co, to ogórkami już się najedliśmy

ale widoków szkoda i ciut żal jechać
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
gierczusia 21:17, 01 sie 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Anda napisał(a)
Tą niską kocimiętkę zostawiam. Jest bardzo ładna, ma takie srebrzyste liście. Tylko ta wysoka tak się wykłada.

Najwięcej siewek to mam ożanki, normalnie druga werbena


haha właśnie tą małą łukradłam niedawno z ogrodu Małej Mi i mówicie,że super ??? to fajowo...i o ożankę też przypadkiem się wzbogaciłam...
Jak fajnie doczytać ,że trafily mi się same fajne roślinki huuura
Te srebrzyste listki kocimiętki są naprawdę fajowe...takiego koloru to ja chyba wśód listków jeszcze nie widziałam..zjawiskowy
Buziaki Ewciu gorące
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies