Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 12:16, 10 sie 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33594
Warmia napisał(a)
Ewuś, niezmiernie miło było Cię gościć. Cieszę się, że mogłyśmy pogadać trochę dłużej niż ostatnio. Tym razem niestety nie mamy wspólnego zdjęcia. Musisz wrócić

Edit. Zapomniałam, jeszcze raz dziękuję za prezent. Wielkie buzi


Rownież się bardzo cieszę i dziękuję za zaproszenie No i z wrażenia nie zrobiłam ani jednej fotki Wiesz, ze nie chciało mi się wracać a niestety musiałam. I mam nadzieję na kolejne spotkanie najpóźniej w przyszłym roku
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 12:16, 10 sie 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33594
AsiaK_Z napisał(a)
Ewka baaaaaaardzo się cieszę, że Cię poznałam szkoda tylko, że te ogrodowiskowe spotkania taaaakie krótkie (niezależnie od tego jak długo trwają). Mam nadzieję na kolejne pogaduchy na żywo


Asia, ja też bardzo bardzo bardzo się cieszę Najlepiej by było spotkać sie na co najmniej 3 dni a i tak pewnie pozostał by niedosyt I mam nadzieję że najpóźniej w przyszłym roku znów się zobaczymy
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AsiaK_Z 12:23, 10 sie 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Anda napisał(a)


Asia, ja też bardzo bardzo bardzo się cieszę Najlepiej by było spotkać sie na co najmniej 3 dni a i tak pewnie pozostał by niedosyt I mam nadzieję że najpóźniej w przyszłym roku znów się zobaczymy

3 dni? Maaaaaaało ale miasteczko namiotowe u Marty możemy chyba rozstawić, tylko te ropuchy i myszki polne..... ech
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Iwk4 12:23, 10 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewa, jeszcze odpoczywasz? ładnej pogody i udanych spotkań
____________________
Ogródek Iwony II
kasja83 09:22, 11 sie 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Dziewczyny,ale fajnie Was widzieć!!!!pozdrawiam
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
AsiaK_Z 09:36, 11 sie 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
No tak teraz patrzę i dochodzę do wniosku, że Karolcia ma sobowtóra Gdyby Żaba -Iwka była blond... no identyczne
Pozdrawiam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
09:41, 11 sie 2017
Andziu macham świetne spotkanie ..urocze dziewczynki ...fajnie ze mogłyście się spotkać
Anda 13:36, 13 sie 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33594
Urlop urlop i juz po urlopie Jak ten czas szybko zlecial. Dziekuje za wpisy Fotek i relacji zadnych nie bedzie, bo sie pochorowalam i weny na fotki ani wypadu do Hortulusa nie bylo Mimo to, rowniez dzieki spotkaniom, urlop byl bardzo udany

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 13:37, 13 sie 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33594
Kasiek napisał(a)
Ewus, znalazlabys chwile zeby pomoc z tekstem? Ja bede dopiero w niedziele wolna.

Linki przeslalam Danusi, Marzence, Malej Mi.
Tutaj dzialaja tym srodkiem plus pulapki.
https://www.amazon.de/gp/product/B00WMHRD5Y/ref=as_li_tl?ie=UTF8&camp=1638&creative=19454&creativeASIN=B00WMHRD5Y&linkCode=as2&tag=buchsbaumzuensler-21

https://www.buchsbaumzuensler.net/bekaempfung/


Kasiu, dzis niedziela, wiec jesli jeszcze nikt nie przetlumaczyl, to poczekam na Twoje tlumaczenie. Jeszcze sie nie do konca ogarnelam po powrocie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basilikum 19:11, 13 sie 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Anda napisał(a)


Kasiu, dzis niedziela, wiec jesli jeszcze nikt nie przetlumaczyl, to poczekam na Twoje tlumaczenie. Jeszcze sie nie do konca ogarnelam po powrocie


juz przetlumaczone
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies