Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Gardener27 19:21, 13 gru 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Dziękuję serdecznie za tak szybką i wyczerpującą odpowiedź okraszoną zdjęciami
Ja również mam odmianę Obelisk, zakupiłem w ubiegłym miesiącu, na wiosnę będę dopiero sadził. Pięknie wyglądają kwiaty a do tego jeszcze zdrowe owoce, połączenie przyjemnego z pożytecznym.
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
AsiaK_Z 19:29, 13 gru 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Ewcia daj więcej zdjęć, energii mi trza
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
katel 22:25, 13 gru 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Anda napisał(a)


Oj, ze mnie kucharka od siedmiu boleści, a tu tak kulinarnie się zrobiło
Wg mnie TM ułatwia gotowanie, ale czy skraca czas... Skraca może o tyle, że nie trzeba przy nim stać i np. mieszać, bo on sam miesza i szatkuje, i rozdrabnia, i miksuje. W tym czasie można robić coś innego. I na pewno nie wykipią w nim kartofle, jak mi się to niestety często zdarzało. Jeszcze mam z tą maszyną mało doświadczenia, ale już wiem na pewno, że nie odstawię go do szafki W TM bardzo dobrze gotuje się wszelkie zupy (dzisiaj robiłam porową z mielonym mięsem), a warzywa i mięso przyrządza na parze. Pieczeni ani kotletów w nim robić nie będę Desery i likiery podobno też dobrze się w nim robi. Ja na razie robiłam parę razy mus czekoladowy, bo jest przepyszny.
Najnowszy TM sciąga przepisy ze strony termomixa. Jeśli chcesz więcej konkretów, to chętnie napiszę na priva, bo tutaj to już raczej nie pasuje

Ogrodowo róże jeszcze u mnie kwitły przed paroma dniami

Brother Cadfael


Harlow Carr


W wazoniku Munstead Wood i Souvenir de St. Anne's

Swego czasu zastanawialam sie nad zakupem ale temat odlozylam i narazie nie wroci - fajna ta opcja sciagania przepisow
Niesamowite jak jeszcze roze u Ciebie kwitna
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
kasja83 08:14, 14 gru 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Piękna u Ciebie ta Obelisk-też wsadziłam dwie w tym sezonie-mam nadzieję, że się im u mnie spodoba
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Anda 10:31, 14 gru 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33626
Gardener27 napisał(a)
Dziękuję serdecznie za tak szybką i wyczerpującą odpowiedź okraszoną zdjęciami
Ja również mam odmianę Obelisk, zakupiłem w ubiegłym miesiącu, na wiosnę będę dopiero sadził. Pięknie wyglądają kwiaty a do tego jeszcze zdrowe owoce, połączenie przyjemnego z pożytecznym.


Bardzo jestem ciekawa, gdzie ją zagospodarujesz Znając Ciebie to będzie z pewnością bardzo harmonijna kompozycja
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 10:33, 14 gru 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33626
AsiaK_Z napisał(a)
Ewcia daj więcej zdjęć, energii mi trza


Asiu, specjalnie dla Ciebie początek czerwca. Mam ogród majowo-czerwcowy

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 10:36, 14 gru 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33626
Asiu

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 10:38, 14 gru 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33626
kasja83 napisał(a)
Piękna u Ciebie ta Obelisk-też wsadziłam dwie w tym sezonie-mam nadzieję, że się im u mnie spodoba


Super, co dwie to nie jedna Gdybym miała więcej miejsca to bym posadziła również dwie i to w szpalerku. A Ciebie jak rosną? Fotki jakieś som?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 10:40, 14 gru 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33626
katel napisał(a)

Swego czasu zastanawialam sie nad zakupem ale temat odlozylam i narazie nie wroci - fajna ta opcja sciagania przepisow
Niesamowite jak jeszcze roze u Ciebie kwitna


Sciąganie przepisów jest super, niczego się nie zapomni

Abraham Darby ma jeszcze pączki, ale muszę je ściąć do wazonu, bo nie rozkwitają. To już ostatnie pączki raczej
Byle do wiosny (macham do Ciebie)
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wendy79 11:03, 14 gru 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
W sprawie mszycy na marchwi: masz może w okolicy topole? Może to bawełnica topolowo-marchwiana?
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies