Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

paulina_ns 12:49, 24 mar 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Anda napisał(a)
Dziekuje Wam bardzo i ciesze sie, ze moge Wam troche pomogac

Paulinko, mysle, ze mozesz. Wielkich mrozow juz nie bedzie (raczej) a z przymrozkami roze sobie doskonale radza Porzadnie ja przytnij, korzeni juz nie trzeba przycinac, zakopczykuj tak, zeby wystawaly tylko koncowki i podlej. Dbaj o wilgoc


Ewka dziękuję Ci bardzo, a Ty przycinałaś już swoje róże?
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Anda 12:59, 24 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
paulina_ns napisał(a)


Ewka dziękuję Ci bardzo, a Ty przycinałaś już swoje róże?


Dzisiaj bede wszystkie przycinac Tylko posprzatam po obiedzie i lece do ogrodu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
paulina_ns 13:11, 24 mar 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Anda napisał(a)


Dzisiaj bede wszystkie przycinac Tylko posprzatam po obiedzie i lece do ogrodu


No to powodzenia, ja też w takim razie biorę się za swoje
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Ewa777 14:15, 24 mar 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Dla mnie, Ewuś, też jesteś skarbnicą wiedzy Wiem, że w sprawie róż można na Ciebie liczyć Doradziłaś już mi nie raz Wielkie dzięki


Już tniesz róże? U mnie nawet krokusy nie kwitną i czekam z cięciem hortensji.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
14:32, 24 mar 2018
Ewuś można już ciąć różę, 4 ciachnęłam, nie mogłam się oprzeć przy cięciu hortek
Kasia_CS 14:52, 24 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Monika, u nas czekamy na forsycje - u Ewy już zaczęły kwitnąć i ona może
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Basilikum 15:59, 24 mar 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ojej o hortkach to ja prawie zapomnialam, ze ciac trzeba. No coz poczekaja do poniedzialku
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
paulina_ns 16:26, 24 mar 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Ja połowę róż dzisiaj już ściełam, co ma być to będzie, najwyżej wymienię na nowe pashmine przesadziłam, obciełam ją jak Ewka pisałaś, podlałam i jeszcze na wszelki wypadek okryłam agrowłókniną, jej akurat byłoby mi szkoda jakby ucierpiała
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Anda 18:06, 24 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
Ewa777 napisał(a)
Dla mnie, Ewuś, też jesteś skarbnicą wiedzy Wiem, że w sprawie róż można na Ciebie liczyć Doradziłaś już mi nie raz Wielkie dzięki


Już tniesz róże? U mnie nawet krokusy nie kwitną i czekam z cięciem hortensji.


Ewuś

U mnie krokusy już kwitną, forsycja też zaczęła. Róże to twardzielki, a większych mrozów już raczej nie będzie Dzisiaj przycięłam wszystkie róże i hortkę.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 18:06, 24 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
Kasia_CS napisał(a)
Monika, u nas czekamy na forsycje - u Ewy już zaczęły kwitnąć i ona może


A jak daleko forsycje już posunięte u Was? Coś widać?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies