Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 13:15, 22 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Kasia_CS napisał(a)


a ona powtarza? bo kiedyś mi się zapamiętało, że nie, ale mogę się mylić


Normalnie powtarza, ale slabiej, jak to pnace

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 13:16, 22 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
abiko napisał(a)


Poszukam Laguny i Camelot. Zresztą uwielbiam róże Tantau, mam ich kilka.
Eden Rose mam dwie i rosną tak sobie, śliczne ale nie pachną. Zephirine dla mnie za blada


Camelot mi sie bardzo podoba ze wzgledu na lekkie zylkowanie platkow. To takie niespotykane.
Laguna ma sliczny kolor
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 13:17, 22 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
violaskom napisał(a)
Myślałam właśnie o angielkach i te mam na liście. Zaraz sprawdzę Capri. Dzięki.


Viola, i jakie wybralas faworyty?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
violaskom 13:27, 22 mar 2018


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Anda napisał(a)


Viola, i jakie wybralas faworyty?

Myślę o Lady Emma Hamilton
Summer Song
Tea Clipper
Pat Austin
Grace
Oczywiście nie mam miejsca na wszystkie i muszę się zdecydować tylko na 2 z nich. Chciałam postawić na czerwień, trochę jestem znudzona różem i dlatego szukam koloru pasującego do czerwieni.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Waclaw 13:31, 22 mar 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Ewa,
ależ Ty masz wiedzę!
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Anda 13:39, 22 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
violaskom napisał(a)

Myślę o Lady Emma Hamilton
Summer Song
Tea Clipper
Pat Austin
Grace
Oczywiście nie mam miejsca na wszystkie i muszę się zdecydować tylko na 2 z nich. Chciałam postawić na czerwień, trochę jestem znudzona różem i dlatego szukam koloru pasującego do czerwieni.


O Pat Austin juz pare razy czytalam, ze jest kaprysna, ale wiesz jak to z rozami, u Ciebie moze rosnac bardzo dobrze
O Grace znam tylko bardzo dobre opinie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 13:40, 22 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Waclaw napisał(a)
Ewa,
ależ Ty masz wiedzę!


To tylko to, co z ksiazek wyczytalam, nic wielkiego Nie jestem jakas wielka znawczynia
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Waclaw 13:44, 22 mar 2018


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Anda napisał(a)


To tylko to, co z ksiazek wyczytalam, nic wielkiego Nie jestem jakas wielka znawczynia


Jesteś, jesteś
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
violaskom 13:45, 22 mar 2018


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Jak myślisz, która z nich ma najbardziej stały kolor i będzie pasować do czerwieni? A może żadna z nich?
____________________
Viola Ogród kwiatowy
Anda 13:52, 22 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
violaskom napisał(a)
Jak myślisz, która z nich ma najbardziej stały kolor i będzie pasować do czerwieni? A może żadna z nich?


To zalezy do jakiej czerwieni Bo jesli do chlodnej, to zadna, a do cieplej, to wszystkie. Te roze maja taki cieply odcien pomaranczu, brzoskwinki.
Wg mnie najbardziej staly kolor z wymienionych ma chyba Grace, tylko robi sie jasniutka jak przekwita.
Najlepiej pasowac do cieplej czerwieni bedzie raczej Summer Song.

A znasz roze Benjamin Britten? To jest czerwien Boski kolor. Dostalam kiedys jako pomylke. U mnie niestety pare lat tamu nigdzie nie pasowal i dalam znajomej. U niej wyrosl na przepiekny i obficie kwitnacy krzak. Na wiosne dostaje obornik konski.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies