Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Magleska 18:53, 24 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
popracowałaś pięknie tyle pracy wykonanej
u mnie bajzel ale mam platana
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Anda 18:58, 24 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
Magleska napisał(a)
popracowałaś pięknie tyle pracy wykonanej
u mnie bajzel ale mam platana


U Ciebie to dopiero bedzie pieknie
Pokaz platana
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
19:13, 24 mar 2018
Korciły mnie pozostałe różę, by je ściąć, ale się powstrzymałam, wszystkie hortki ogarnęłam, i patyczki naszykowałam, szkoda mi było wszystko wyrzucić.
Słyszałam, że ciąć najlepiej gdy forsycje zakwitną, ale nie widziałam nigdzie w pobliżu forsycji, pewnie nie kwitną.
Ewa777 19:13, 24 mar 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Tak jak pisałam wyżej - u mnie nic nie kwitnie, ani krokusy, ani forsycja. Za zimno.

Ale dużo pracy wykonałaś, Ewciu Ja dziś robiłam przedświąteczne porządki w domu.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
paulina_ns 19:17, 24 mar 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Anda napisał(a)


Zrobilam zdjecia, ale nie chce mi sie isc do kompa ich zgrac Troche padlam po takiej porcji ogrodu A jeszcze jest duzo roboty, bo jeszcze tyl musze zrobic.

Podaje linka do fotki z netu
http://www.arbofux.de/img/rosa-agrobacterium-tumefaciens3-g.jpg
http://up.picr.de/14377903ms.jpg



Ojej okropnie to wygląda, szkoda róży, ale z drugiej strony zawsze to wolne miejsce na inne chciejstwa
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Magleska 19:46, 24 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
Anda napisał(a)


U Ciebie to dopiero bedzie pieknie
Pokaz platana

dzięki Tobie
pokazałam jak możesz ,to wpadnij do mnie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gruszka_na_w... 19:55, 24 mar 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Żal tej Jude. Przepiękna była. Czy taka choroba jest przeciwwskazaniem do sadzenia róż w tym samym miejscu, czy tez obowiązuje zasada, że nie sadzi się róży po róży?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
inka74 22:38, 24 mar 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Nieciekawie ta guzowatość korzeni na róży wygląda. Wymieniałaś ziemię? Podobno niestety zostaje w glebie w formie odpryskóa i zimno jej nie likwiduje.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Anda 12:34, 25 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
MonikA napisał(a)
Korciły mnie pozostałe różę, by je ściąć, ale się powstrzymałam, wszystkie hortki ogarnęłam, i patyczki naszykowałam, szkoda mi było wszystko wyrzucić.
Słyszałam, że ciąć najlepiej gdy forsycje zakwitną, ale nie widziałam nigdzie w pobliżu forsycji, pewnie nie kwitną.


Teraz bedzie cieplej, wiec forsycje pewnie niedlugo zakwitna
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 12:35, 25 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
Ewa777 napisał(a)
Tak jak pisałam wyżej - u mnie nic nie kwitnie, ani krokusy, ani forsycja. Za zimno.

Ale dużo pracy wykonałaś, Ewciu Ja dziś robiłam przedświąteczne porządki w domu.


Za dom zabiore sie w tygodniu. Nie mam na to w ogole ochoty, na ogrod za to zawsze
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies