Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 15:18, 27 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Pszczelarnia napisał(a)


Nie nie za późno na pikowanie. Przecież niektóre nie mają jeszcze liści właściwych. Jak są długie korzenie a roślina ma na pewno okółki liści właściwych można korzenie przyciąć, żeby nie zawijać.
Ja swoje pikowałam jak miały te pierzaste.


O, to dobrze, bo juz sie balam, ze urywajac im te korzonki (koncowki) je oslabilam, jesli nie zabilam w ogole

Host jeszcze nie wybralam. Anabuko podala mi pare ladnych. Na dodatek chcialabym pachnace kwiaty i caly czas szukam. Spodobala mi sie Sugar Snap i Adorabel, i Devon Cloud.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 15:19, 27 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Kawa napisał(a)
a mnie z 18 wzeszly AŻ 2 rozplenice
szał mam

Wow, no to rzeczywiscie
Mi nagietki slabo wschodza. Z wysianych wielu wzeszly mi na razie 4 sztuki. Nie wiem dlaczego, bo w zeszlym roku wschodzily ladnie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasia_CS 15:37, 27 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Hosta Fragrant bouquet pachnie tez może ta Ci się spodoba? I babkolistna pachnie cudnie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
anpi 17:18, 27 mar 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Ja nagietki siałam do gruntu,a potem same rozsiewają się na potęgę
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Magleska 19:55, 27 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Ewuś
właśnie miałam prosić ,żebyś do mnie wpadła ,a już byłaś
buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 20:36, 27 mar 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Ewo ,zadałam u siebie to pytanie ale przybiegłam do Ciebie też zapytać. Czy kosmos czekoladowy można z nasionek uzyskać? Pytam bo nigdy nie spotkałam się żeby ktoś siał a natknęłam się w necie na nasiona i nie wiem czy warto
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mixtoorka 21:06, 27 mar 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Ah ten brak miejsca... liliowce są jednoliścienne? Nie wiedziałam. Fakt liście mają trawiastopodobne. Lubię je. Są też karłowe odmiany. Ale wybierzesz sobie znów jakieś cudo i pół ogrodowiska będzie zgapiać. i gdzie ja liliowce wcisnę ???

Mam parę na działce takie pospolite.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Anda 21:39, 27 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Margerytka40 napisał(a)
Ewo ,zadałam u siebie to pytanie ale przybiegłam do Ciebie też zapytać. Czy kosmos czekoladowy można z nasionek uzyskać? Pytam bo nigdy nie spotkałam się żeby ktoś siał a natknęłam się w necie na nasiona i nie wiem czy warto


Tak, mozna kupic nasiona Cosmos atrosanguineus. Kielkuje powoli i nie zawsze. Jesli nie znasz zrodla, z ktorego pochodza nasiona, to mozesz byc rozczarowana, jesli nie wzejda.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 21:41, 27 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Mixtoorka napisał(a)
Ah ten brak miejsca... liliowce są jednoliścienne? Nie wiedziałam. Fakt liście mają trawiastopodobne. Lubię je. Są też karłowe odmiany. Ale wybierzesz sobie znów jakieś cudo i pół ogrodowiska będzie zgapiać. i gdzie ja liliowce wcisnę ???

Mam parę na działce takie pospolite.


Tez nie wiedzialam, ale wyczytalam u paru zrodel Mam trzy odmiany na oku Do tej pory nie mialam zadnych, ale teraz jestem jakby zmuszona
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 21:42, 27 mar 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Kasia_CS napisał(a)
Hosta Fragrant bouquet pachnie tez może ta Ci się spodoba? I babkolistna pachnie cudnie


Bardzo ladna Juz chyba z 6 odmian mi sie spodobalo, a kupic chialabym tylko trzy
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies