Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 16:52, 12 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33249
anna_g napisał(a)
Ewa, nie miałam wcześniej okazji bywać w Twoim wątku. Wczoraj wieczorem zajrzałam i powiem Ci - wątek masz niebezpieczny dla zdrowia
Twoje róże w donicach są takie, że szczękę z podłogi zbieram,
Twoje fotki takie, że z butów wyrywa... Przepiękne!!!!
Wiele więcej nie napiszę, bo wątek masz już bardzo długi. Zdecydowanie nie do nadrobienia, ale na pewno spędzę tutaj jeszcze mnóstwo czasu.
Pozdrawiam serdecznie i gratuluję cudnego ogrodu i talentu Będę u Ciebie częstym gościem - to pewne.


Aniu, witaj u mnie Bardzo sie cieszę, że zajrzałaś i zapraszam częściej. Nadrabiać nic nie musisz U mnie w kółko prawie to samo, czyli o różach i bylinach. I cieszy mnie, że podobają Ci się róże i zdjęcia. Pozdrawiam również
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Ewa777 22:02, 12 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18354
Ewciu, wróciłam po przerwie Oglądam z zachwytem zdjęcia z Twojego ogrodu
Czy Twoja ożanka się pokłada? Moja bardzo się rozrasta płożąc się po ziemi. Ale wygląda ślicznie Mam na rabacie z szałwią. Szałwia przekwita właśnie, a ożanka jest w pełni kwitnienia i jeszcze długo będzie kwitła.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Mala_Mi 20:22, 14 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Tu zachwyty nad różami w donicach ,a ja się zachwyciłam różami piżmowymi, w wolnej chwili muszę o nich poczytać.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Anda 16:42, 16 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33249
Ewa777 napisał(a)
Ewciu, wróciłam po przerwie Oglądam z zachwytem zdjęcia z Twojego ogrodu
Czy Twoja ożanka się pokłada? Moja bardzo się rozrasta płożąc się po ziemi. Ale wygląda ślicznie Mam na rabacie z szałwią. Szałwia przekwita właśnie, a ożanka jest w pełni kwitnienia i jeszcze długo będzie kwitła.


Ewuś, zaraz wpadnę do Coe zobaczyć ogród po dłuższej przerwie Nie znikaj już na tak długo.
Moja ożanka też sie niestety pokłada. Nie od razu, dopiero jak rozkwitnie więcej kwiatostanów. To pokładanie powoduję, że wytwarza więcej gałęzi i kwiatostanów i leży całkowicie. U mnie też kwitnie jak już jest po cięciu szałwi więc się uzupełniają
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 16:45, 16 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33249
Mala_Mi napisał(a)
Tu zachwyty nad różami w donicach ,a ja się zachwyciłam różami piżmowymi, w wolnej chwili muszę o nich poczytać.


Piżmówki są fajne, ale duże Muszę się zadowolić floribundami
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gosialuk 18:49, 16 lip 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5253
W temacie ożanki, to u mnie zaczyna kwitnąć jak już szałwia kończy i myślę, że jest dobrym następstwem. Na razie jeszcze się nie położyła, ale mam ją dopiero od zeszłego roku. Ciekawa jestem czy i u mnie będzie się tak siać jak Ewa pisze.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Ewa777 20:29, 16 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18354
Anda napisał(a)


Ewuś, zaraz wpadnę do Coe zobaczyć ogród po dłuższej przerwie Nie znikaj już na tak długo.
Moja ożanka też sie niestety pokłada. Nie od razu, dopiero jak rozkwitnie więcej kwiatostanów. To pokładanie powoduję, że wytwarza więcej gałęzi i kwiatostanów i leży całkowicie. U mnie też kwitnie jak już jest po cięciu szałwi więc się uzupełniają


Postaram się nie znikać, ale nie obiecuję
Ożanka się pokłada, ale bardzo ją lubię Kupiłam ją, bo właśnie u Ciebie mi się spodobała
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Anda 23:16, 17 lip 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33249
Zapraszam

https://www.ogrodowisko.pl/watek/9985-ogrod-fenny-graf

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Magleska 23:48, 19 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18227
Ewuś pozdrawiam mocno staram się być na bieżąco ,ale ostatnio marnie mi wychodzi -jedynie piękne fotki oglądam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasiolaaa 08:50, 20 lip 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
ach te roze kocham je ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies