Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 14:59, 26 sie 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33546
Katte napisał(a)
Sielsko Anielsko u Ciebie ... szkoda że roślinki nie rosną tak szybko jak chwasty hehhe , u mnie też byłoby na czym oko zawiesić , póki co kibicujcie a za jakiś czas z twoją pomocą zaproszę na spacer po mojej prerii


Lubię rabaty preriowe i stepowe, sawanny (zależy, jaki kontynent). Nasze ich odpowiedniki to chyba łąki po prostu
Myślę, że z Twoim wigorem to będzie prędzej niż później
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
BKosimkArt 15:10, 26 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Anda napisał(a)

Ewa, ta monarda piękny ma kwiat, nie widziałam ich jeszcze...
Róże szaleją a cytuję te fotki bo strasznie mi się podoba ten mini stawik.
Zachwycam się!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Katkak 15:29, 26 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewunia masz najpiękniejsze minioczko jakie kiedykolwiek widziałam. Kosmosy masz super, takie fikuśne.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
asiak 15:50, 26 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ewuniu bardzo dziękuję A widoczki u Ciebie jak zwykle prześliczne
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Katkak 15:53, 26 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
A ja dumam czy zostawić starą, micno schorowaną gruszę, tylko solidnie ją ogłowić, czy wyciąć i posadzić inne drzewo
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
greg66 16:05, 26 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Ewo agastache (kłosowiec) mam czerwone, żółte i pomarańczowe, tydzień temu kupiłem jak ono sie rozrasta?

Oczko u mnie zarosło rośliny mi wybujały nie mam pojęcia jak będę przygotowywał do zimy, w przyszłym roku podzielę te rośliny na dwa oczka
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Kokesz 16:16, 26 sie 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6691
Anda napisał(a)



Ewuś, to jeżówka? Śliczna jest
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Waclaw 17:35, 26 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Anda napisał(a)
Czas na fotki Co prawda chandra jest, ale powoli z niej wychodzę. Wrzuciłam wolny bieg

Były u mnie dzieci pazia królowej



Teraz już poszły się gdzieś zamienić w poczwarkę, bo w tym stadium przetrwają zimę. Muszę uważać, żeby ich przy cięciu i wiosennych porządkach nie usunąć. Szkoda byłoby takich pięknych motyli.



Pazie widziałem. Nie wiedziałem ze tak wyglądają ich dzieci. Będę zwracał uwagę.
I znowu się od Ciebie czegoś nauczyłem
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Pszczelarnia 18:29, 26 sie 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Anda napisał(a)


Ewo, jaka jest nazwa odmiany tego kosmosa białego? Czy on jest F1? Czy ta cynia powtórzyłaby cechy z siewu?

Cudowności zwiewne pokazujesz. I to jak!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
BKosimkArt 18:36, 26 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Jeszcze muszę pochwalić zdjęcia, cudne takie że czuję się jakbym była przy tych kwiatach... i te kosmosy takie inne zupełnie...
Kurcze muszę u siebie kosmosy wprowadzić
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies