Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

kaz742011 20:42, 26 sie 2019


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Anda napisał(a)


Ewa mam chyba tą gaurę co Ty. Czy twoja też się pokłada?
Moja po deszczu leży rozwalona okropnie. Nawet wycięłam niektóre gałązki bo wyglądały fatalnie. Teraz odbija od ziemi. Może te nowe będą sztywniejsze?
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
mrokasia 21:32, 26 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18033
No Ewa, jak tak ma się objawiać Twoja chandra to ja osobiście nie mam nic przeciwko temu .
Żartuję oczywiście, oby chandry było jak najmniej, a najlepiej wcale. Po prostu odpoczynek od ogrodu, właśnie taki wolny bieg jak mówisz .
Je też zaczynam odczuwać zmęczenie tegorocznym sezonem, chyba przez te upały. Mam do przesadzenia kilka roślin na pojałowcowej ale tam cały dzień lampa więc odpuszczam, bo za gorąco i dla mnie i dla roślin. Na razie zbieram siły do pracy na nowej działce .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Wendy79 21:37, 26 sie 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Oryginalna nie będę, zachwycam się kosmosami, Najbardziej jednak zadziwił mnie stopień zasiedlenia hoteli dla owadów. No wow!
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Magara 22:25, 26 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6696
Ewa, ogród masz "dobrze wychowany" - widać, że nic a nic się nie obraził za Twoją chandrę i zakupy nieogrodowe
przy okazji podpytam o monardę - trzy posadziłam, w lekkim półcieniu, kwitły pięknie, wycięłam przekwitnięte kwiatostany a one później odmówiły dalszej współpracy czy coś zrobiłam nie tak???
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Gardenarium 22:36, 26 sie 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
kaz742011 napisał(a)


Ewa mam chyba tą gaurę co Ty. Czy twoja też się pokłada?
Moja po deszczu leży rozwalona okropnie. Nawet wycięłam niektóre gałązki bo wyglądały fatalnie. Teraz odbija od ziemi. Może te nowe będą sztywniejsze?


Moja też się pokłada, ale ma obok inne rośliny więc nieco ma oparcie. Moja ma strasznie długie pędy kwiatowe, ciężkie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaz742011 23:13, 26 sie 2019


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Dziękuję Danusiu. Mam gaurę dopiero od wiosny i nie mam z nią doświadczenia. Ale widać taki jej urok .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
KasiaBawaria 08:27, 27 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Super widoczki. Mam pytanie co do mini oczka. Na jakim stanowisku stoi? Ile ma slonca dziennie?Na zime chowasz do garazu?
____________________
Zapraszam na kawe
anna_g 09:44, 27 sie 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Jak zwykle urzekające zdjęcia Ewo.
Śliczne te Twoje kosmosy.
Jakie rybki masz w oczku? I hoteliki dla owadów świetne - widać, że dużoooo gości jest.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Kawa 10:14, 27 sie 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
prześliczne fotki jak zwykle
kosmosy cudnie ujęłaś no i te gąsieniczki nawet sliczne sa
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Anda 13:40, 27 sie 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33507
anabuko1 napisał(a)
Ale ciekawe roślinny pokazałaś.
Pierwszy raz widzę takie kosmosy i cynie.


Dzięki Aniu Te kosmosy i cynie już pokazywałam w tym roku, ale w natłoku zdjęć łatwo można przeoczyć niektóre rośliny
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies