Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 07:20, 05 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Makao_J napisał(a)

Hmm, to dla tego moje domki nie były zamieszkane. A czekałam 2 sezony.

Kupiłam je w jysku i pewnie nie były idealne.


Moj pierwszy hotelik również kupowałam w jakimś sklepie z rzeczami do domu. Porażka. Będę zimą wymieniać wkłady na takie do zamieszkania.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
KasiaBawaria 10:51, 05 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
No wlasnie-wiekszosc tych kupnych hotelikow nie nadaje sie wogole dla owadow. U siebie mam specjalna kostke ceramiczna, z dziurkami dla pszczol. Ale tez sterty kamieni, drewna, gdzie zawsze pelno zyjatek siedzi.
____________________
Zapraszam na kawe
Katkak 10:59, 05 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Makao_J napisał(a)

Hmm, to dla tego moje domki nie były zamieszkane. A czekałam 2 sezony.

Kupiłam je w jysku i pewnie nie były idealne.

Też mam z Jyska i drugi sezon lokatorów na full. Z przerażeniem stwierdzam, że wszystkie moje domki są robione tak jak się ich robić nie powinno. Nie wiedziałam. Ale też prawie wszystkie dziurki zatkane. Choć tyle, że mają daszki.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
marysiak_020202 13:25, 05 wrz 2019

Dołączył: 17 maj 2017
Posty: 22
Chciałbym podpytać w temacie róż i prosić o poradę, mam na rabacie Graham Thomas i chciałbym dla towarzystwa wsadzić jeszcze jedną róże myślałam o czym w kolorze intensywniejszym( może w morelowo pomarańczowym kolorze)zaraz obok jest rabata która idzie prostopadle i na niej są białe róże (Alabaster). Czy możesz mi coś podpowiedzieć? Dzięki
Anda 17:25, 05 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
KasiaBawaria napisał(a)
No wlasnie-wiekszosc tych kupnych hotelikow nie nadaje sie wogole dla owadow. U siebie mam specjalna kostke ceramiczna, z dziurkami dla pszczol. Ale tez sterty kamieni, drewna, gdzie zawsze pelno zyjatek siedzi.


Tą kostkę też juz widziałam i chyba również ją kupię
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:27, 05 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Katkak napisał(a)

Też mam z Jyska i drugi sezon lokatorów na full. Z przerażeniem stwierdzam, że wszystkie moje domki są robione tak jak się ich robić nie powinno. Nie wiedziałam. Ale też prawie wszystkie dziurki zatkane. Choć tyle, że mają daszki.


Może otworki były jednak dobrze wygładzone, bo w szyszkach to raczej biedronki nie mieszkają.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:31, 05 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
marysiak_020202 napisał(a)
Chciałbym podpytać w temacie róż i prosić o poradę, mam na rabacie Graham Thomas i chciałbym dla towarzystwa wsadzić jeszcze jedną róże myślałam o czym w kolorze intensywniejszym( może w morelowo pomarańczowym kolorze)zaraz obok jest rabata która idzie prostopadle i na niej są białe róże (Alabaster). Czy możesz mi coś podpowiedzieć? Dzięki


To może Lady Emma Hamilton albo Lady of Shalott? Summer Song też by pasowała. Jubilee Celebration również
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sylwia_slomc... 22:26, 05 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81248
Domki zasiedlone na maksa Super
U mnie sikorki pastwiły sie zimą nad matami trzcinowymi i zniszczyły sporo, raz zajrzałam co one tam ciekawego widza, myslałam, ze może słonecznik upuściły i wpadł w rurkę, a tam owady mieszkały właśnie i one do nich dobierały się
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sarenka 10:40, 06 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Anda napisał(a)


Byłam
a ja zapomnialam o swoim wątku
Jakoś rozpoczęcie roku mnie wyłączyło ze świadomości,że miałam się wziąć za ogród! To dziś pokopać trzeba.
Masz może radę co zrobić- czym wysypać tryskawki? Posadziłam par krzaczków ale ilość i tempo wzrostu chwastów mnie zaskakuje! Czy skoszoną trawa można je ściółkować?
Miałam w planach sadzić sesllerie, rozchodniki,derenie i te dwa drzewa i ostatni tydzień wypadł całkiem
____________________
Magda W samym sloncu
Anda 19:29, 07 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
sylwia_slomczewska napisał(a)
Domki zasiedlone na maksa Super
U mnie sikorki pastwiły sie zimą nad matami trzcinowymi i zniszczyły sporo, raz zajrzałam co one tam ciekawego widza, myslałam, ze może słonecznik upuściły i wpadł w rurkę, a tam owady mieszkały właśnie i one do nich dobierały się


Muszę założyć siatki ochronne na domki, bo wiosną sikorki się pewnie do nich dobiorą
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies