Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Ola76 09:58, 06 kwi 2020


Dołączył: 01 sie 2019
Posty: 104
Gdzie posadzimy wszystkie rośliny?!
U Oli!!! Bo u niej nadal łyso!!!




Anda napisał(a)
Od niedzieli ma byc u mnie 20scia stopni. Ladnie, jedynie deszczu bedzie mi brakowac.
Chyba wreszcie umyje taras i zrobie wertykulacje trawnika


Ja dwa dni z trawnikiem walczyłam. Wertykulacja zrobiona, trawka dosiana. I pomykam po ogrodzie z konewką, bo moje zamówienie sprzed 3 tygodni na sprzęty ogródkowe (w tym wąż do wody), utknęło gdzieś po drodze.
____________________
Ogrod bez tytulu i bez pomyslu
hankaandrus_44 10:48, 06 kwi 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Ando, mam do przesadzenia 2 róże okrywowe, niestety wegetacja już ruszyła. Czy operacja się uda z nienaruszoną bryłą korzeniową?

I czy przyciąć je krótko po posadzeniu? Niezależnie od Twojej rady i tak to zrobię. Chcę ciut uspokoić swoje sumienie.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
abiko 17:04, 06 kwi 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Humor poprawiony
Wiosna jak zwykle u Ciebie szybciej niż u nas chociaż.. dziś 20 C więc źle nie jest i dobrze, że mamy ogródek
Kompozycja śliczna, ja mam tylko bratki.. teraz już nic nie kupię więcej.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
gogo 20:55, 06 kwi 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Będę kupować zawilce greckie
Kompozycja w donicy świetna ja bym na taką nie wpadła
I ja pasuję do humoru, mam 3 dłuuugie listy zakupowe
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
KasiaBawaria 08:23, 07 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Co roku mowie, zee to juz koniec a jednak cos tam da sie upchnac
____________________
Zapraszam na kawe
Mgduska 08:47, 07 kwi 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
hankaandrus_44 napisał(a)
Ando, mam do przesadzenia 2 róże okrywowe, niestety wegetacja już ruszyła. Czy operacja się uda z nienaruszoną bryłą korzeniową?

I czy przyciąć je krótko po posadzeniu? Niezależnie od Twojej rady i tak to zrobię. Chcę ciut uspokoić swoje sumienie.


Coś Gospodyni nie słychać, więc się powtrącam - nie takie rzeczy ludzie wyprawiają z różami, to są twarde rośliny, a okrywowe szczególnie! Poza tym jest jeszcze wcześnie, śmiało możesz przesadzać, tylko podlej dobrze. Ja niedawno przesadzałam różyczkę, też już z przyrostami, nawet jej nie drgnęła powieka
____________________
Sałatka pokrzywowa
Anda 09:48, 07 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33593
mrokasia napisał(a)


U nas też ma być cieplej od niedzieli. Jutro ma padać, oby bo sucho bardzo, latam i podlewam świeżo posadzone rośliny.


Doczytałam już, że u Ciebie jednak nie padało. U mnie też sucho.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 09:49, 07 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33593
Milka napisał(a)

A u mnie na odwrót, hosty juz spore


U mnie jedynie hosty w donicach zaczęły pokazywać kiełki. Te w gruncie jeszcze nic.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 09:50, 07 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33593
adewzuol napisał(a)


Zachwyca mnie,
takie prawdziwe


Też tak uważam Musiałabym sobie plakat z tego zrobić
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 09:50, 07 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33593
Malgosik napisał(a)
Śliczna kompozycja przed domem.
Na gęsto.
Ale się uśmiałam z tych ogrodników .


U mnie wszystko na gęsto Ogrodnicy czyli my
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies