Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 13:51, 07 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
sarenka napisał(a)
jeszcze mam pytanie czy jak przesadze bukszpany to mogę je przyciąć? I w jakiej odległości sadzić je od kostki?


Mozesz, tylko nie w palacym sloncu. W jakiej odleglosci, nie nie wiem, tak, zeby dobrze je mozna podlewac i zeby to dobrze wygladalo.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 13:54, 07 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33472
BKosimkArt napisał(a)

Podobno właśnie dobrze jest wyciągać na słońce żeby się doniczki nagrzewały, szybciej ruszą.
Jakie odmiany masz? Bo jakoś nie zwrociłam uwagi w zeszłym roku.

Cofnęłam się wcześniej i widziałam nemezje w koszyczku, ale urocze. To z siewu czy kupiłaś sadzonki?


Mialam albo mam jeszcze Crême de Cassis i David Howard

Nemesie mialam kupne
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
galgAsia 14:00, 07 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Och! Och! jak będziesz miała Crème de Cassis, to pokaż koniecznie Okropnie mi się podoba, niestety, nie udało mi się jej zdobyć - na razie...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kokesz 14:31, 07 kwi 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Dziś wyciągnęłam agapanty z piwnicy, z daliami muszę poczekać bo nie mam miejsca na podpędzanie, mój balkon nie jest z gumy
Jeszcze muszę wynieść szczawiki, nerinie i ismeny...masakra...
Nie przezimowała mi niestety na balkonie lawenda hiszpańska, szkoda penissetum rubrum i vertigo też nie (próba w lodówce nieudana), musiałabym mieć dla tych roślin jasne, nieogrzewane pomieszczenie, ewentualnie parapety ale one też nie są z gumy...

____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Mgduska 14:48, 07 kwi 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Dobry pomysł na dalie - donice - ale trzeba być na miejscu, bo to jednak pijusy są
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 14:53, 07 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Zawsze można hydrożele zastosować
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 14:57, 07 kwi 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ale to jednak chyba plastik - tak mi się wydaje, że te kulki są akrylowe, śmieć nie do zdarcia
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 14:59, 07 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Kurcze, jakoś nie pomyślałam o tym.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
sarenka 15:20, 07 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Anda napisał(a)


Mozesz, tylko nie w palacym sloncu. W jakiej odleglosci, nie nie wiem, tak, zeby dobrze je mozna podlewac i zeby to dobrze wygladalo.

Dobrze dziękuję. Myślałam, że trzeba brać pod uwagę system korzeniowy bukszpanów, który jest duży. W tyg je przesadze
____________________
Magda W samym sloncu
Basieksp 15:24, 07 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10251
Zawsze sadziłam dalie prosto do gruntu, wszystkie inne popędzam w donicach, a o daliach nie pomyślałam, już wiem co dziś będę robić Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies