Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Kokesz 22:09, 18 kwi 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Chyba też mam tę odmianę, kupowałam jako pierwsze 5 lat temu, co roku kwitną Purissima też lubię i chyba dokupię
Mam jeszcze taką jedną odmianę NN, która też sama się mnoży, kupowana jako Van Eijk ale chyba nim nie jest.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Katte 22:18, 18 kwi 2021


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Macham!
Czytałam i czytałam tylko, wiosna u Ciebie petarda!
U mnie tylko przebiśniegi póki co, a już je spisałam na straty że coś je pożarło.
Ale żyją!
I tulipany i aż tyle!
Heh
Sciskam Buziaki!
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
Mgduska 22:26, 18 kwi 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
U mnie po dwóch cieplejszych dniach wyraźnie się zazieleniło i tulipany pokazały pąki Gdyby tak jeszcze troszkę ciepła, parę dni, to może Twoją wiosnę dogonimy
Cudnie już u Ciebie
____________________
Sałatka pokrzywowa
Basieksp 22:57, 18 kwi 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10215
Piękny kolor tulipanów miło się do Ciebie zagląda zawsze jest coś co wpadnie w oko tym razem urzekły mnie tulipany i ten taki delikatny żonkil
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Johanka77 23:31, 18 kwi 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Anda napisał(a)


Na koniec dnia przyszłam do Ciebie podglądać wiosnę i odpłynęłam... cudo!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Juzia 08:12, 19 kwi 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Śliczne te pełne tulipany.
Raz miałam. Szybko zniknęły
Ale chyba warto sadzić co roku
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Basia_KRK 08:14, 19 kwi 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Anda napisał(a)


MW to na pewno róża, w której warto się zakochać

Tak, MW ładnie zarówno z fioletem jak i z morelą To zadziwiające, ale tak jest. Moim subiektywnym zdaniem ładniej jej będzie z bodziszkiem i kocimiętką lub szałwią i czymś białym, niż z Marmelade. Pierwsze zestawienie będzie bardziej spektakularne

Cieszę się, że przepadlaś. Ja sama nie mam aż tylu róż w ogrodzie ze względu na brak miejsca. Interesuję się różami prywatnie i zawodowo. Odwiedzam mnóstwo różnych ogrodów i tam zawsze zwracam uwagę na róże. Ewentualnie mogę zrobić zdjęcia różom w szkółce w fazie pierwszego kwitnienia


Ewuś, dziękuję, też mi tam się wydaje, że z fioletami będzie super! A co białego (delikatnego w strukturze?) ładne komponuje się ogólnie z różami, z MW także? Jakieś ostróżki?
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
MiluniaB 08:18, 19 kwi 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Ewunia piękne wiosenne kwiaty i piękne portretowe zdjęcia. Bardzo podobają mu się te ciemne kuliste tulipany
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Basia_KRK 08:18, 19 kwi 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Przepiękna wiosna już u Ciebie, u nas ciągle brakuje słoneczka i widać, że rośliny jeszcze czekają.

Cudne połączenie ciemnych ciemierników z żółtym tulipanami! No i te różowe tulipany już takim pełnym rozkwicie! Mega!
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
nyna76 09:12, 19 kwi 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1680
Ewuś MW zdecydowanie w moim kolorze.

Jak wytyczę rabaty, to chcę przemieszać 3 szt The Fairy z MW i Minerwą. Pod nimi kocimiętkę właśnie.

Obok na kratce Aloha i może jako powtórzenie też MW.

Czy pełne słońce będzie dla MW ok?



Zachwycam się Twoją wiosną. Taka świeża i soczysta.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies