Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 20:18, 09 lip 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Mirka napisał(a)
Ewo mam od zeszłego roku Śliwę Wiśniowa Nigra była ładna choć miała jeden patyczek. Wiosną ładnie ruszyła a wczoraj patrzę a ona ma oklapnięte liście takie jak by zwiędłe opadające w dół. Co jej może być ?


Idę do Ciebie zobaczyć, czy pokazałaś jakieś fotki.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 20:21, 09 lip 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Kokesz napisał(a)


Ewuś przepiękne zdjęcia ślicznego ogrodu

Cóż to jest to niebieskie?
A ten bób jest cudny
Gdybyś mogła mi kupić dwie paczki takich nasion to byłabym wdzięczna
Zwrócę koszty. Może do przyszłej wiosny zawitasz do PL?


Dziękuję Czy Ty zmieniłaś nr komórki czy zlikwidowałaś WhatsApp?

To niebieskie to Salvia patens.
Resztę obgadamy prywatnie ok?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 20:24, 09 lip 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Yenna napisał(a)

Tak, od początku trochę poczytałam, trochę pooglądałam.

I muszę Ci powiedzieć, że.... ściemniasz!

Po pierwsze ściemniasz odnośnie wielkości ogrodu. To, że jest on mały tak znakomicie ukrywasz na zdjęciach, że w głowie się nie mieści.

Po drugie ściemniasz, że nic spektakularnego się nie działo. Przecież tu co zdjęcie to spektakularne rzeczy się dzieją!

Po trzecie ściemniasz różanie! Masz tak cudowny, swojski misz-masz, że go kupuję
Także, czy chcesz czy nie, rozsiadam się tutaj i planuję często zaglądać



Oj, ale się przestraszyłam z tym ściemnianiem

Jednak fotografia to magia Ogród naprawdę mały. W porównaniu do polskich ogrodów nawet malutki

Zapraszam serdecznie i cieszę się, że się rozsiadasz
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 20:25, 09 lip 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
inka74 napisał(a)
Powiem szczerze, że tak pięknie kwitnących róż w donicach to ja nigdzie u nikogo nie widziałam.
Cudne zestawienia, jak zawsze


Dziękuję Iwonko Róże pod kontrolą. Łatwiej wtedy z nimi niż w gruncie. Tam nie wiadomo co je podgryza
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 20:26, 09 lip 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
sylwia_slomczewska napisał(a)
Cudo i roślinki mega zdrowe, ale u specjalistki od roślin to im dobrze


Dziękuję Sylwio Specjalistka na pewno nie, ale staram się.
U Ciebie też rośliny się odwdzięczają za dbanie o nich. Tylko pogoda i błędy w zagospodarowaniu terenów rzucają Cię na kolana.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
asiak 20:41, 09 lip 2021


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ewuniu zajrzysz do mnie?
Dziękuję
____________________
AsiaDziałeczka Asi
anabuko1 21:48, 09 lip 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23597
Anda napisał(a)

Piękne różyce.
Ale i wokół nich bardzo ładnie wszystko skomponowane
Na zimę róże ci zostają w tych donicach ?
Pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Margerytka40 22:00, 09 lip 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Anda napisał(a)


Bardzo się cieszę, że Heidetraum się u Ciebie dobrze spisała
Z różami tak jest, co rok są troszkę inne. Austinki chyba teraz trudniejsze będą do dostania, ale mam nadzieję, że niedługo się uda. A Emilien Guillot widziałaś? Też ma ładny pomarańcz.
Dziękuję


Sprawdzę sobie tę różę. Przydał by mi się taki zdecydowany pomarańcz.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mixtoorka 22:39, 09 lip 2021


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Ewuś, u Ciebie pięknie jak zawsze! Każdy kat zachwyca, SS ma niesamowity kolor, muszę ją nabyć i wcisnąć I łączka - przecudo!!!

Ściskam
K.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Anda 22:44, 09 lip 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
KasiaBawaria napisał(a)
Cudowna ta roza w pojemniku


Kasiu, aktualnie to chyba nawet moja ulubiona
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies