Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

antracyt 18:55, 23 lip 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
Oglądałam co się w Niemczech działo z przerażeniem, potem w Chinach to już był prawdziwy koszmar... Dobrze, że jesteście cali i zdrowi. Niestety natura nie jest w stanie dłużej znosić takiego traktowania, a ludzie cały czas udają, że wszystko jest ok...
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Roocika 19:07, 23 lip 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Masakra, tak się zastanawiałam czy wszystko u Ciebie dobrze, bo się nie odzywałaś.
Nie wiem co napisać, strasznie mi przykro. Takie okropne anomalie w tym roku
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Martka 19:19, 23 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Ewuś, jak usłyszałam o tych powodziach, to od razu pomyślałam o Tobie, czy u Was wszystko dobrze. Dopóki nas samych to nie dotyka, nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić, jak potężną siłą są żywioły. Straty materialne to jedno, ale też traumy i lęki przed każdym kolejnym opadem... Masz rację, nie doceniamy tego co mamy, żyjemy często duperelami, jakby oczywiste było to co mamy. A to tak szybko może się zmienić... dobrze, że się odezwałaś, dobrze, że jesteście cali i zdrowi. Trzymajcie się!
April 19:19, 23 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10214
Ewo, obejrzałam te filmiki, to wstrząsające. Bardzo mi przykro że takie rzeczy wokół was się działy. Nie oglądam telewizji, nawet nie wiedziałam że to aż takie poważne. Mam nadzieję że w obliczu tej tragedii ludność i służby skoncentrują wszystkie możliwe siły w celu pomocy poszkodowanym.
Nie jestem w stanie wyobrazić sobie co przeżywałaś jak ci mąż z pracy na noc nie wrócił. Mam nadzieję, że miał szansę cię wcześniej uprzedzić.
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 19:26, 23 lip 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7426
antracyt napisał(a)
Niestety natura nie jest w stanie dłużej znosić takiego traktowania, a ludzie cały czas udają, że wszystko jest ok...


egoizm i kasa niestety.


Ewo, dobrze ze z Wami ok. i na razie wiekszych strat. I niech tak zostanie.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 20:09, 23 lip 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Przerażające doświadczenia.
Szczęście, że jakoś łagodnie się z wami woda obeszła
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kasia_CS 20:48, 23 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ojej, Ewa... Ogromnie współczuję, że borykacie się z takim żywiołem i jednocześnie czuję ulgę, że u Was mimo straty samochodu jest relatywnie porządku - i Wy i dom cały, suchy. To najważniejsze!! Trzymam kciuki za to, żeby najbliższe zapowiadane opady nie przyniosły więcej kłopotów i na tym się skończyło. Nie oglądam tv, nie śledziłam - nie wiedziałam, że to Twoje rejony, a tu takie rzeczy.. Trzymajcie się!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Martka 21:13, 23 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Oglądam ten reportaż Spiegel TV, drugi link, tragiczne i przybijające obrazki. Naprawdę nie znacie dnia ani godziny...
asiak 21:21, 23 lip 2021


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Dopóki nas nie dotyka, nie zdajemy sobie sprawy, jaka to ogromna tragedia
Ewuś masz rację, doceniajmy, to co mamy.
Dobrze, że u Was w miarę dobrze.
Tak jak pisze Kasia, oby prognozy się nie sprawdziły.
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Rojodziejowa 21:31, 23 lip 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8587
Ewuś, wszystko mi cierpnie jak oglądam te filmiki. Ogromna tragedia...
W takim razie dużo słońca i siły życzę i mocno trzymam kciuki, żeby ten koszmar się nie powtórzył.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies